Раніше виникали гучні суперечки з приводу шкоди газованих напоїв. Більшість з них в складі мають величезну кількість цукру, яка здатна завдати шкоди не тільки шлунку людини, але і його зубам. Приміром, відомі солодкі газовані напої мають також кофеїн, який допомагає підбадьоритися на короткий час.

Однак після стабільного щоденного вживання цього незвичайного напою, може виникнути звикання, від якого позбутися нелегко. Сама по собі газована вода має величезний набір хімічних елементів, з допомогою яких можна позбавляти металеві труби від іржі.

Вчені з ПАР виявили смертельну небезпеку газованої води. Регулярне вживання такого напою сприяє розвитку метаболічного синдрому, що призводить до цукрового діабету другого типу та серцево-судинних захворювань.

Популярні новини зараз

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Наприклад, вживання більше двох банок шипучки на тиждень пов'язано з ризиком виникнення цукрового діабету другого типу, тоді як одній - підвищенням кров'яного тиску. До таких висновків автори прийшли, провівши метааналіз 36 досліджень, присвячених вживання підсолоджених напоїв.

Фахівці відзначають, що стандартна банка кока-коли об'ємом 0,33 літра містить близько 39 грамів цукру, що на 14 грамів більше денної норми для дорослої людини.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені розповіли, чому ми боїмося змій і павуків.