Дивились науково-фантастичний фільм "Перевага", де головну роль зіграв Джонні Депп? Кінострічка розповідає про те, як свідомість вченого перенесли на жорсткий диск суперкомп'ютера PINN, його розум відродився в машині, таким чином знаходячи цифрове безсмертя.

Так от якщо 4 роки тому цей фільм був фантастичний і про цифрове безсмертя доводилося тільки мріяти. Зараз це вже абсолютна реальність. Так вважає британський футуролог Йен Пірсон, який раніше виступив за швидкий початок статевих контактів між людиною і роботом.

За словами вчених, технології машинного навчання поступово виходять на новий рівень.

Саме нейромережі допоможуть вченим зробити точну копію і "перенести" розум людини після смерті в тіло роботизованого пристрою, пише TimeGuide.

Однак Пірсон впевнений, що у такої технології, все ж, є свої "підводні камені". На думку футуролога, через швидкий розвиток технології штучного інтелекту після перенесення розуму людини в тіло робота, двом "системам управління" буде важко співіснувати в одному цифровому просторі, і розум людей може стати "заручником" штучного інтелекту.

Рішенням, на думку Пірсона, стане створення такої нейронної мережі, яка зможе не конфліктувати з розумом людини і повністю підкорятися його наказам.

Важлива інформація, технологія переносу розуму в робота допоможе людям отримати "друге" життя і зробить їх безсмертними швидше, ніж ви думаєте. Залишилося чекати всього 32 роки.

Нагадаємо, фахівці зі Сполучених Штатів Америки опублікували звіт, згідно з яким можливо запобігти будь-які важкі хвороби дитини. Так, тепер це можна зробити ще до його народження. Вчені-генетики пропонують міняти набір ДНК дитини прямо в утробі матері.

Як повідомляв портал "Знай.uа", не так давно дослідники з сорока наукових інститутів по всьому світу, проаналізувавши мільйон ДНК, прийшли до висновку, що інтелект і спадковість тісно пов'язані між собою.

Також "Знай.uа" писав, команда вчених з Каліфорнійського університету, медичного інституту Говарда Хьюза і університету Джона Хопкінса, США створила тривимірну карту високої чіткості мозку фруктової мухи. На даний момент це найбільш повна карта мозку з коли-небудь створених.