Virgin Hyperloop One представила на "Тижні інновацій ОАЕ" прототип швидкісних капсул на електромагнітної подушці. Капсули здатні перевозити пасажирів по вакуумному тунелю на швидкості 1200 км/ч. Так, 140 км між Абу-Дабі і Дубаї, які займуть на автомобілі 1,5 години, з допомогою "Гіперпетлі" можна подолати всього за 12 хвилин.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Міністерство транспорту ОАЕ планує 25% всіх перевезень до 2050 року перевести в безпілотний режим, а першу капсулу "Гіперпетлі" обіцяє запустити вже в 2020-м.
Компанія Річарда Бренсона Virgin вклала в цей проект мільйони і нещодавно оголосила про подібний проект для Мумбаї.
У кожній капсулі, здатної вмістити до 10 пасажирів, — розкішні інтер'єри з шкіряними сидіннями і плазмовими екранами високого дозволу.
Транспортна система розроблена так, щоб звести на ні час очікування. Капсули здатні з'єднуватися і легко відокремлюватися, в залежності від місця призначення пасажира. Невеликий розмір капсул допускає навіть подорож на вимогу.
Hyperloop One, як передбачається, буде перевозити близько 10000 пасажирів на годину в двох напрямках.
Транспортна система Hyperloop з'єднає не тільки Абу-Дабі і Дубай. Частина вакуумного тунелю пройде під водою, з'єднуючи Абу-Дабі і Доху, столиці сусідньої Катару. А в майбутньому, можливо, пройде між ОАЕ і островами Бахрейну, а також Саудівською Аравією.
Ідея створення транспортної "Гіперпетлі" була запропонована Илоном Маском, співзасновником компанії Тесла, в 2013 році.
Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що Дніпровському заводу "Південмаш", який спеціалізується на виготовленні українсько-російських ракет "Зеніт", довірили "створення фізичної інфраструктури для транспортної системи "Hyperloop". Про це повідомляє прес-служба підприємства.