Астрономи з США, вивчаючи поверхню планети Меркурій, виявили метеоритний кратер схожий, як дві краплі води, на відомого мультяшного героя Уолта Діснея Міккі Мауса.

Gосле цього фото виявилося в мережі, забезпечивши зображення іронічною супроводжує написом про те, що Дісней міг, свого часу, контактувати з інопланетянами, щоб черпати натхнення з меркурийских ландшафтів. Астрономи з Клівлендського і Каліфорнійського центрів дальньої космічного зв'язку не стали коментувати відкриття своїх колег.

Серйозних фахівців у цьому плані можна зрозуміти – їм доводиться стикатися з сотнями звернень астрономів – любителів, уфологів і конспірологів, які їм надсилають різні ландшафтні види, схожі на давньоєгипетські піраміди, римський Колізей і навіть кілька фотографій з "копіями" Тадж-Махала і Великої китайської стіни.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на льоду в Арктиці, зокрема, в Гренландії, з'являються дірки, але вчені не можуть зрозуміти, що їх викликає. Про це пише наукове видання Popular Mechanics.

Популярні новини зараз

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Показати ще

Фотографія, на якій видно дивні діри в кризі, зроблені фотографом і вченим Джоном Соннтагом в рамках місії NASA «IceBridge». Поки немає точних даних про причини виникнення цих провалів — можливо, вони з'являються із-за танення льоду, яке відбувається завдяки підвищенню температури морської води. Ще одна потенційна причина їх виникнення – тюлені або кити, які полюють під льодом і роблять повітряні отвори.

NASA навіть створила конкурс, запропонувавши користувачам вгадати, що ж зображено на фотографії. В результаті організація отримала масу відповідей, в яких юзери припускали, що діри в кризі можуть бути пов'язані з роботою підводних човнів, падінням астероїдів, вулканічною активністю і навіть хімічними процесами в солоній воді.