Американський дослідник Бред Стайгер зробив найбільш неочікуване відкриття за всю історію сучасної медицини. Йому вдалося дізнатися, які сліди залишили по собі представники інших цивілізацій. І результат його шокував – виявляється, інопланетян на Землі можна розрізнити за групою крові.

Мова йде про осіб із негативним резус-фактором: саме у них особлива генетична лінія, тобто вони можуть бути далекими нащадками тих, для кого наша планета – річ проста і нехитра, а всі досягнення техніки давно відомі, повідомляє Clutch.

Відповідно до законів природи, ви можете успадкувати навіть найбільш дивні мутації, при цьому не здогадуючись, що являєтесь носіями того чи іншого гену. Близько 30% людей із негативним резусом можуть у майбутньому обирати відмінний від інших життєвий шлях – стати екстрасенсами, знахарями, медіумами.

Популярні новини зараз

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Перші представники такої категорії, на думку вченого, з'явилися ще 35 тисяч років тому.

Головні їх ознаки наступні:

- високий рівень інтелекту

- низька температура тіла

- стійкість до стресів

- блакитні, зелені очі

Звичайно, ці риси можна знайти у будь-кому, але все ж таки інопланетні цивілізації до кінця не дослідженні. Хто знає, які сюрпризи підкинуть нам генні модифікації завтра?

Дивіться: види інопланетних цивілізацій

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені працюють над експериментом, який пояснить причини вимирання видів.