Гигантопітек. Піди еволюція трохи іншим шляхом, і в таких звірів могли перетворитися ми самі. Гигантопитеки виростали в триметрових монстрів, вагою під половину тонни. Ареалом проживання цих мавп були джунглі Китаю та В'єтнаму — можливо, нечисленні представники виду збереглися, це б пояснило легенди про йєті.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Тилакосміл. Сумчастий шаблезубий тигр, з довгим тілом і потужними лапами. Тилакосмил був прекрасним, дуже швидким і сильним мисливцем. Криптозоологи вважають, що ці полуводные хижаки досі збереглися десь у Південній Америці: місцеві жителі час від часу заявляють про зустрічі з дивними, не схожими на представників котячих звірами.
Гелікопріон. Побоюєтеся акул? Тоді гелікопріон може стати вашим самим страшним кошмаром. Замість нижньої щелепи рибка мала щось схоже з циркулярною пилою. У довжину геликоприон виростав до 12 метрів, а діаметр зубний спіралі доходив до 90 сантиметрів.
Фороракосові птиці. У часи міоцену на території Південної Америки правили бал хижі птахи сімейства фороракосовых. Літати вони не вміли, зате важили півтонни і могли вбивати здобич одним ударом метрового дзьоба.
Мігістотірій. Назва Megistotherium osteothlastes походить від давньогрецького μέγιστος θηρίον, що можна перевести як "найбільший звір". Це один з найбільших хижаків-ссавців, коли-небудь існували на Землі. В мегістотерій сягав двох метрів, виростаючи до чотирьох метрів завдовжки.
Кетцалькоатль. Найбільший з усіх відомих науці птерозаврів. Він володів настільки розвиненими м'язами, що міг злітати прямо з місця, без розбігу. Крім того, є припущення, що кетцалькоатль був справжнісіньким вампіром, який висмоктує кров своїх жертв.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що марсохід побачив скелет гуманоїда.