Національне космічне агентство США (NASA) планує влітку нинішнього року запустити космічний зонд для вивчення Сонця - Parker Solar Probe.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляється на сайті агентства, дві майбутні місії, запланований на 2018 і 2020 роки, наблизяться до Сонця ближче, ніж коли-небудь раніше космічний апарат.
"Наша мета полягає в тому, щоб зрозуміти, як працює Сонце, і як воно впливає на космічну ситуацію з точки зору передбачуваності", - повідомили представники NASA.
Також у NASA наголосили, що всебічне вивчення Сонця має важливі наслідки, зокрема, для вивчення впливу викидів енергії Сонця на Землю, і навіть магнітних бур, які впливають на самопочуття мешканців цієї планети. Раніше американське космічне агентство запрошувала людей з усього світу безкоштовно подати їх імена для розміщення на мікрочіпі на борту історичної місії Parker Solar Probe.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені з NASA вважають, що одна з держав порушує Монреальський протокол щодо речовин, які руйнують озоновий шар, і у промислових масштабах займається синтезом трихлорфторметана — речовини, що широко використовується в промисловості. Дослідники з'ясували, що виробництво і застосування речовин, заборонених угодою від 1985 року, з 2012 року зросла на 25%, що сприяє "зносу" озонового шару та утворення озонових дір.
Дослідники з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень заявляють, що масштаби виробництва і викидів речовини дозволяють звузити район пошуку ймовірного винуватця глобальної екологічної катастрофи до кількох районів у Південно-Східній Азії, однак більш точний прогноз екологи та кліматологи дати не можуть.
Зменшення озонового шару може спровокувати різке зростання захворюваності на планеті, а також провокує зростання середньої температури, посилюючи і без того тяжкі наслідки глобального потепління.