На думку вчених, на дні Тихого океану знаходиться пристрій, що видає дивні звуки. Експерти неодноразово фіксували загадкові сигнали, що виходять з морських глибин.

За припущеннями фахівців, на дні океану розташована установка штучного походження, яка видає сигнали настільки потужні, що їх фіксують навіть космічні супутники. На даний момент вчені сперечаються про природу походження даного апарату. Думки експертів з цього приводу розходяться. За однією версією, установку поставили на дно океану військові. Поки не відомо навіщо вони зробили це і для яких цілей використовуються дивні сигнали.

За другою версією, апарат поставили на дно океану інопланетяни, які таким чином передають сигнали з Землі своїм товаришам. Обидва припущення не доведені, тому фактом є лише наявність загадкових звуків, що надходять з морських глибин. На даний момент вчені намагаються визначити, з-за чого і для якої мети з'явилися ці сигнали.

Популярні новини зараз

Попередження Путіну? Горезвісний Кримський міст остаточно "прогнувся", не встигли навіть пустити поїзди

Головне за ніч: пропозиція Зеленського заробітчанам, "полювання" на призовників, підвищення пенсій та перенесення Різдва

Покійна співачка Началова повернулася з того світу заради доньки: "Вона вже серед нас"

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що робот зайнявся наукою, і ось що з цього вийшло.