Здоровий спосіб життя та правильне харчування зараз на піку моди і, без перебільшення, охопили весь світ.

Як повідомляє портал "Лайфхакер", навколо них існує величезна кількість міфів. Адже саме під час погоні за ідеальною фігурою, люди відмовляються від дійсно корисних продуктів.

Пропонуємо ознайомитися з ними разом.

1. Калорії від фастфуду можна просто спалити

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Більшість з нас вживають жирну та шкідливу їжу, оправдовуючи себе тим, що в потім спалять набрані калорії в спортзалі. Але, виявляється, не все так просто, адже регулярне вживання напівфабрикатів підвищує ризик розвитку аутоімунних захворювань. А спроби компенсувати з'їдений фастфуд спортзалом можуть бути не тільки неефективні, але й небезпечні.

2. Білок не буває зайвим

Всі, хто стежить за своїм харчуванням, зазвичай намагаються обмежити споживання вуглеводів та активно налягають на білок. Але надлишок цієї речовини в організмі може посприяти як втраті, так і набору ваги.

3. Жир шкідливий у будь-якій формі

Поширена думка про те, що жир погано позначається на фігурі, не є на 100% вірним. Рослинні жири, якими багаті, наприклад, авокадо, горіхи та оливкове масло, у невеликих кількостях корисні для організму та можуть навіть сприяти схудненню.

4. Через цукор фрукти і ягоди так само шкідливі, як солодке

Худнувши, деякі викреслюють зі свого раціону харчування фрукти та ягоди, оскільки вони містять цукор. Але дослідження показали, що вони, швидше, сприяють зниженню ваги. До того ж цукру там порівняно небагато.

5. Не можна їсти після занять спортом

Прийом їжі після тренування не робить його непотрібним. Все навпаки! Після фізичних навантажень організму потрібні поживні речовини.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", фахівці розповіли, чим замінити улюблені солодощі.

СохранитьСохранить