На території гірського штату США Арізона уфологи зафіксували інопланетну активність, яка могла шокувати простих очевидців.

Мисливці за НЛО зафіксували одразу три невпізнаних об'єкти в небі, які перебували в нерухомому стані. Повідомляється, що інцидент стався в місті Кінгман 18 серпня 2018 року. Теоретики змови запропонували свою дивну теорію, яка гласить, що прибульці готуються атакувати землян, а тому весь час стежать за життям на нашій планеті.

Також надмірна активність НЛО може пояснюватися таємничою планетою Нібіру, кажуть фахівці. Саме з цим небесним тілом футурологи пов'язують і майбутній Апокаліпсис на Землі. Вчені ознайомилися з посланням ченця Паїсія Святогорця і підтвердили той факт, що невидима людьми планета Нібіру наближається до Землі і кінець світу неминучий.

Як відомо, ченця Паїсія Святогорця канонізували Константинопольська і православна церква. Так, у другій половині минулого століття пророк згадував планету, яку не помічають люди, але вона зі стрімкою швидкістю наближається до Землі і несе загрозу всьому живому на ній.

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Крім того, Паїсій Святогорець застерігав громадян від цифр, оскільки, за його переконанням, новітні технології можуть призвести до знеособлювання людей, і все закінчиться катастрофою.

У свою чергу фахівці запевняють, що у серпні цього року Нібіру наблизиться до Землі на небезпечну відстань. При цьому астрономи спостерігають за космічним простором постійно, однак не помічають жодної Планети X.

У той же час експерти у сфері паранормального і інопланетного згодні з науковцями, які заявили про планету Нібіру. Вони переконані, прибульці знають про майбутній кінець світу, тому закрили всі проекти по вивченню Блакитної планети і більше не будують тут свої об'єкти.

Нагадаємо, інопланетні чупакабри знищують тварин.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що основна теорія походження людства виявилася брехнею.

Також "Знай.uа" писав, що уфологи назвали всі секретні бази НЛО.