Відомий уфолог розкрив громадськості свою таємницю про те, що йому пощастило зустрітися з інопланетянином.

Про зустріч з представником позаземних цивілізацій розповів італійський вчений Роберто Пінотті. Спеціаліст зізнався, що в 1957 році йому вдалось сфотографувати прибульця, який керував НЛО. Інцидент трапився недалеко від узбережжя Адріатичного моря прямо біля будинку вченого.

Уфолог зазначив, що прибулець сховав очі під популярним аксесуаром - сонцезахисними окулярами. Італієць зміг зробити кілька знімків корабля, на якому прилетів інопланетний гість. Подія далекого 1957 оприлюднено недавно.

Факт зустрічі з прибульцем був включений в автобіографію уфолога. Кадри, зроблені вченим, також помістили в публікацію. На них видно, як позаземне створіння сидить за апаратурою, що призначена для управління літаючим кораблем. Крім того, Роберто Пінотті зміг описати зовнішній вигляд НЛО. Корабель мав 25 метрів в діаметрі, а сама кабіна з секретної апаратурою сягала 10 метрів.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що доктор Роберто Пінотті з Італії доводить усім, що ще в далекому 1957 році на узбережжі Адріатичного моря йому пощастило зустрітися з представником інопланетної раси. Доктор стверджує, що прибулець нібито носив сонцезахисні окуляри і дозволив Пінотті зробити кілька знімків всередині космічного корабля. Про це пишуть італійські ЗМІ.

Журналіст і один з головних італійських уфологів Роберто Пінотті нещодавно опублікував автобіографію, де і поділився загадковою історією з читачами. На знімках (вони вийшли лякаюче достовірними) прибулець зображений на тлі кабіни управління й інших, невідомих об'єктів.

Пінотті досить докладно описує зовнішній вигляд космічного корабля. За його словами, діаметр НЛО був приблизно 25 метрів, а кабіна управління — близько 10 метрів.

Можна було б відразу списати все на вигадку, однак Пінотті — не просто уфолог, але і визнаний вчений, який отримав ступінь в області політики і соціології Флорентійського університету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий у певних колах дослідник питань позаземного життя Скотт Уорінг зробив чергове відкриття. Вченого не дарма користувачі давно вже назвали "космічним детективом". На цей раз Уорінг порадував черговим блискучим розслідуванням, в ході якого він детально проаналізував останні знімки, зроблені апаратом NASA. Про це пишуть російські ЗМІ.