Міжнародна група американських вчених з Північно-Західного університету провела серію досліджень, в результаті яких зуміла з'ясувати несподівану причину, по якій в жіночому організмі передчасно запускається процес старіння.

Дослідники з'ясували, що кожні пологи провокують в тілі зміни на клітинному рівні, найбільше змінюються основні маркери - тіломіри, вони починають зменшуватися. За словами вчених, ділянки хромосом, які виконують захисну функцію, швидше зменшуються і занадто рано перестають працювати за призначенням.

Вчені відзначають, що головною причиною передчасного старіння є спосіб вашого життя, а не генетика. Зокрема зазначається, що згідно з результатами численних наукових досліджень, продовжити молодість більшою мірою допоможуть певні продукти і регулярна фізична активність.

Популярні новини зараз
"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" показав, як підсилив бійців ЗСУ: "Надавали оркам" Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

В ході наукової роботи з'ясувалося, що від кількості дітей залежить швидкість старіння клітин. Найбільше шкоди організм отримує під час виношування плоду: активність тіломір значно скорочується через зсуви у фізіологічних та імунних процесах. На основі отриманої інформації вчені планують розробити препарат, який здатен повністю або частково відновити клітинну активність, тим самим уповільнивши старіння організму.

Нагадаємо, американські вчені розкрили ще одну властивість звичайних ліків, які знижують жар. Виявляється, жарознижуючі препарати здатні полегшити стан при хворобі Альцгеймера.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ці найкорисніші для мозку продукти повинні бути в нашому раціоні щодня. З продуктів для прокачування мозкової діяльності тут самий доступні.

Також "Знай.ua" писав, американські дослідники зайнялися вивченням корисних властивостей овочів. Серед всіх вони виділили солодкий перець і визначили по його складом і властивостями, що він здатний знімати запалення в нейронах головного мозку. Але за однієї умови.