Рожева буря: NASA спіймали унікальне явище на Юпітері

поділитись
На знімку показано шторм на північній півкулі Юпітера

Зовсім нещодавно американське відомство NASA опублікувало в мережі фотографію бурі на Юпітері. Відзначається, що знімок зроблений автоматичною міжпланетною станцією Juno.

Крім того, на знімку можна спостерігати шторм на північній півкулі планети. У той же час повідомляється, що бурю зняли ще в лютому. При цьому за час спостережень вчені зафіксували зміну її колірних відтінків і розмірів.

Варто додати, що коли апарат робив унікальну фотографію, йому вдалося наблизитися до газового гіганту на відстань в 12,2 тисячі кілометрів.

У свою чергу вчені-любителі обробили знімок за допомогою редактора фотографій. Так, завдяки обробці хмарні піки Юпітера забарвилися в ніжно-рожевий колір.

Довідка: станцію Juno NASA запустило в 2011 році приблизно в 12 тис. км від хмарного шару газового Юпітера.

Нагадаємо, що не так давно дивну ситуацію змогли зняти з навколоземної орбіти. Американське відомство NASA виклало відеоролик зі світлими білими об'єктами, що літають на тлі Землі.

Крім того, вчені Університету Нью-Гемпширу в США з'ясували, що вплив радіації на астронавтів, які здійснюють міжпланетну подорож, виявиться набагато серйозніше, ніж передбачалося. Причиною цього є зниження сонячної активності, в результаті чого сонячний вітер менш ефективно відображає космічні промені.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що всесвітньо відоме космічне агентство NASA під час пленарних зборів від 15 березня заявило, що до Землі летить метеорит великих розмірів. Космічне тіло помітили 13 березня, після чого проводився аналіз небезпеки наближення такого космічного об'єкта.

У звіті NASA кажуть, що це метеор впаде в районі Монголії чи Казахстану. Однак при зміщенні траєкторії місцем дислокації може виявитися Росія чи Китай. Вчені вважають, що об'єкт може "згоріти" в області космічного сміття або поясу астероїдів.

Також 15 березня Американський будинок у Києві відвідав колишній пілот-випробувач і нинішній астронавт NASA Ренді Брезник. В Україну Брезник приїхав всього через кілька місяців після повернення з МКС, прихопивши з собою український прапор, який побував у космосі.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
NASA, дослідження, буря, Юпітер
Дослідники провели математичну симуляцію, завдяки якій стали відомі подробиці і масштаби глобальної катастрофи, що насувається
0
0
22:10 23.04.2018
Вони здивують вас своїми висновками
0
0
19:29 23.04.2018
НЛО ледь не забрало життя людей
0
0
17:03 23.04.2018
Замість флешки і дискових накопичувачів
0
0
14:13 23.04.2018