Недостатньо бути успішним, розумним та харизматичним, щоб привертати увагу протилежної статі. Вчені останнім часом пояснюють феномен чоловічої привабливості виключно біологічними процесами, вплинути на які не можемо. Як підтверджують дослідження, розмір має значення. Проте розмір не того, про що ви подумали.

Існує версія про феромони, які, що б ти не робив, або подобаються конкретної дівчині, або ні. Або теорія про те, що дівчата віддають перевагу чоловікам, схожих на їх братів. А тепер вчені обдарували нас новою версією еволюційно-фатального походження. На цей раз дісталося кінцівкам.

Отже, результати дослідження були опубліковані в онлайн-виданні Королівського товариства науки.

Спочатку вчені виміряли 9 тисяч військовослужбовців армії США. Найбільше в вимірах їх цікавили співвідношення різних кінцівок і тіла. Потім тіла виміряних були змінені на комп'ютері: наприклад, комусь подовжили руки, кому-то вкоротили торс та інше в тому ж дусі. І тільки потім добірку змінених знімків чоловіків представили на суд декількох сотень гетеросексуальних жінок.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Так ось, всі жінки в єдиному еволюційному пориві заявили, що найбільше їм подобаються чоловіки з ... довгими ногами!

Дослідники пов'язують подібну симпатію з тим, що деякі передаються у спадок захворювання - діабет другого типу, захворювання серця, підвищений артеріальний тиск - властиві людям з короткими ногами. А бажання вибрати здорового самця для виробництва життєрадісного рум'яного потомства ще ніякі досягнення цивілізації не скасовували.

Перед тим, як вискочити заміж, ви маєте знати дещо про свого коханого

Кожна дівчина сумнівається у своєму виборі, навіть будучи у тривалих стосунках. Це нормально. Радимо звернути увагу на 7 ознак і поставити в цьому питанні жирну крапку раз і назавжди. Серед них емоційних зв'язок, стосунки з мамою, хтивість до жінок та інше.

Дивіться: Який розмір чоловічої гордості вважається нормальним

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", вчені назвали "ідеальний" розмір жіночих принад.