У мережі широко поширилося фото виявленої на Карибах рибини, голова якої разюче нагадує кінську.

Про це пише "Новости планети".

Користувачі Інтернету пишуть, що риба була глибоководна і жила на глибині кількох кілометрів, куди не дістають промені світла. На це в деякій мірі вказують рудиментарні очі рибини, які навряд чи щось бачать.

Про розміри риби не повідомляється.

Популярні новини зараз
"Мобілізовані" з "ДНР" більше не витримують, і готують план втечі: "Називають м'ясом" Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" відчула себе непотрібною через війну: "Кому потрібні танці" Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене"
Показати ще

Якщо поглянути на фото, в очі відразу кидаються масивні зуби істоти. Швидше за все, завдяки їм риба полювала на велику здобич.

Багатьох зацікавив факт, що очі у риби посаджені не з боків, а спереду. Експерти стверджують, що незрозуміла істота швидше за все була небезпечним хижаком.

Варто відзначити,що серед користувачів знайшлися і розсудливі скептики, впевнені в тому, що це черговий "розвод" для довірливих. Користувачі вважають, що це просто лялька, до якої приробили хвіст. А що скажете ви?

Нещодавно також повідомлялося, що дослідники з Технологічного інституту Джорджії (США) назвали саме швидке істота планети. Вони намагаються визначити, як функціонує її організм, щоб потім використати це в подальших дослідженнях.

Хребетні тварини, які здатні розвивати високу швидкість, залежать від таких білків, як актин і міозин. Останній - один з головних компонентів м'язових волокон, він складає від 40 до 60 відсотків від загальної кількості білків м'язів. Однак червоподібні істоти Spirostomum ambiguum, що досягають в довжину всього чотирьох міліметрів, не мають у ньому потреби, і при цьому вони здатні рухатися з прискоренням до двохсот метрів в секунду в квадраті.

Щоб розвивати таку швидкість, S. ambiguum скорочують довжину свого тіла на 60 відсотків, а потім вистрілюють, подібно пружині. Цей рух відбувається так блискавично, що практично непомітно для людського ока.

Нагадаємо, російський дослідник Валентин Дегтягрев цікавиться темою загадкової загибелі лижників. На даний момент бурхливо обговорюється кілька версій подій на перевалі Дятлов взимку 1959 року.

Як повідомляв Знай.ua, стало відомо, що NASA опублікували політ НЛО. Непізнаний об'єкт мандрував по просторах Сонячної системи неподалік від найяскравішою і великої зірки.

Також Знай.ua писав, в окупованому Криму під час розкопок некрополя Киз-Аул археологи виявили масове поховання людей часів Хазарського каганату – середньовічної держави, створеного кочовим народом – хозарами.