Бекс Дін з Саутгемптона, Англія, зняла на відео істоту, зовнішній вигляд якої змусив всю мережу битися в істериці. Огидне щось, що нагадує щура без голови і кінцівок, повзло по дому Бекс, викликавши у неї панічний страх.

За кілька днів ролик із незрозумілою твариною зібрав майже півмільйона переглядів. У коментарях користувачі озвучують найнеймовірніші припущення про походження загадкової істоти.

"Це щось типу миші-мутанта. Хімікати, хімікати, хімікати в нашій воді, в повітрі і на землі", "Це пеніс Міка Джаггера. Він вміє тікати зі штанів", "Ядерна кукурудза", "100% виробництво британських учених , "Новачком" годували напевно", - пишуть користувачі.

Втім, ті, хто розбирається в біології, досить швидко впізнали істоту на відео. Ним виявився так званий щурик — личинка мухи-журчалки. Велику частину часу такі личинки проводять у воді, але перед переходом на дорослу стадію виповзають на сушу. Цікаво, що щурик може потрапляти в організм людини, викликаючи специфічне паразитарне захворювання — міаз.

Популярні новини зараз
Юрій Великий з "Кварталу 95" зняв чергову пародію на Путіна та Лукашенко: "Арестович не картошка" Білоруський диктатор лукашенко закликав рф "тримати палець" на червоній кнопці: "Повинні бути" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

До речі, про неприємних істот. Перед вами найепічніше творіння Землі – мечохвіст! Зовнішність цієї істоти надихнула режисера фільму "Чужий". Мечохвіст дійсно виглядає дуже дивно: широкий хітиновий щит прикриває п'ять пар рідних ніг, кілька небезпечних хелицер і пару несучих кінцівок. Арахнофоби при вигляді мечохвостів просто непритомніють. Та й самі павуки обходять за три версти це дивне створіння.

Мечохвости - безхребетні тварини, що є родичами павукоподібних і відносяться до підтипу Хеліцерові. Хеліцери – кінцівки, які слугують для подрібнення і роздавлювання їжі. Мечохвости (Xiphosura) отримали свою назву за довгий шип, який знаходиться на задній частині тулуба. Ця тварина існує на Землі вже 440 мільйонів років тому його можна назвати реліктовим. Швидше за все мечохвости навіть бачили динозаврів.

На даний момент невелика група близька до вимирання, яка в палеозої вона була різноманітна і численна, збереглося тільки 4 види мечохвостів, а більша частина їх вимерла і відома лише за скам'янілостями.

Нагадаємо, у Києві виявили найдавніший живий організм.

Як повідомляв Знай.ua, інопланетян звинуватили в підпалі Каліфорнії.

Також Знай.ua писав, пам'ятаєте величезну давню змію "Тітанбоа", якій за розмірами не було рівних? Так от, весь світ намагаються переконати в зворотному, і таки знайшлася змійку довшу і товщу.