Ось кілька способів, що дозволяють з легкістю орієнтуватися у відносно темному приміщенні:

Червоні окуляри. Перед тим, як зайти у темне приміщення, спробуйте одягнути окуляри з червоної тонуванням. Палички ігнорують світло цього кольору, тому в темряві очі адаптуються швидше. Такі окуляри, наприклад, носять пілоти перед нічним вильотом.

Яскраве світло. Зіниця звужується і розширюється в залежності від проникає в око світла. Яскравіше світло — вже зіницю. У темній кімнаті він, навпаки, буде розширюватися, щоб отримати весь можливий світло. Тому, постарайтеся уникнути яскравого світла перед тим, як зайти в темну кімнату — очі адаптуються швидше.

Піратська пов'язка. Взагалі, краще всього буде просто дати очам адаптуватися до темряви самостійно. Як не дивно, але дієвим виявляється навіть піратська пов'язка: відгородіть один очей від світла на 20 хвилин, а в темній кімнаті зніміть пов'язку — різниця буде відразу помітна.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Периферичний зір. Фокусувати погляд на певному предметі в темній кімнаті — не найкраща ідея. Справа в тому, що периферичний зір включає в роботу більшу кількість паличок: зосередившись на лежить в стороні об'єкті, ви через якийсь час почнете краще бачити його рух і форму.

Сонар. Будь-яка людина може розвинути в собі здатність орієнтуватися по звуку. Ця система, що отримала назву "щелчковый сонар", була розроблена спеціально для незрячих людей. Її дія схоже з эхолокатором, який використовують кажани.

Спецдієта. Їжа може активно вплинути на нашу здатність бачити в темряві. Чорниця покращує стан сітківки, вітамін А використовується медиками для лікування так званої "курячої" або сліпота.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені передбачили реакцію людей на прибульців.