Британські вчені відомі космічною кількістю відкриттів. Нещодавно фахівці з "Інституту алкогольних досліджень" вирішили з'ясувати: чи є шанс у людства нарешті перестати вживати алкоголь і вести здоровий спосіб життя.

Скептикам у це буде досить складно повірити, але вчені після оцінки світового рівня споживання алкоголю стверджують: зовсім скоро всі перестануть пити. Приміром, тільки у Великобританії падіння попиту на алкоголь може скласти 38 відсотків.

Компенсувати це урядовці зможуть за рахунок підвищення ціни. За статистикою, тільки протягом 2017 року крайні міри алкогольного сп'яніння стали причиною 24 тисяч смертей і більше 1,1 мільйона госпіталізацій, що обійшлося бюджету Великобританії в £ 3,5 млрд.

Алкоголізм у світі

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Всесвітня організацій охорони здоров'я зазначає: європейський континент посідає перше місце у світі за обсягами споживання алкоголю.

Експерти підкреслили, що понад 5% смертей по всьому світу і понад 4 відсотків захворювань є прямим наслідком зловживання алкоголем. Крім того, фахівці дуже стурбовані недостатньою поінформованістю населення щодо шкоди алкоголю для здоров'я, а лобіювання з боку виробників алкогольних напоїв стає перешкодою для підвищення акцизів. Причиною залежності цілком може бути і фактор спадковості.

Приміром, якщо в сім`ї в кожному поколінні є надмірно п`ють люди, то це веде до розвитку пристрасті в самому ранньому віці. Якщо дитина бачить постійно випивають батьків, у нього може закластися в підсвідомості, що це норма життя. А якщо мама вживала спиртні напої під час вагітності, то спадковий алкоголізм при втручанні певних факторів цілком може себе проявити в повній мірі.

Як зміниться ситуація, покаже час. А щоб краще зрозуміти всю глибину проблеми існує навіть спеціальна "алкогольна карта світу". До речі, ось і вона:

Дивіться: Американські науковці винайшли ліки від алкоголізму

Нагадаємо, шанувальники порадили Волочковій лікуватися від алкоголізму.

Як повідомляв Знай.ua, депутати Київміськради знову планують заборонити продаж алкогольних напоїв у Києві в нічний час доби.

Також Знай.ua писав, вчені відкрили несподівану користь алкоголю.