Усі медики переконують, що жодна крапля алкоголю не принесе нічого, крім проблем зі здоров'ям та психікою. Однак нещодавно вчені знайшли і позитивний момент вживання спиртного.

Такого висновку дійшли в ході проведення численних досліджень вчені Вчені Університетського коледжу Лондона і Кембриджського університету, - пише EurekAlert!.

Як виявилось, люди, які вживають алкоголь в помірних кількостях, рідше страждають від серцево-судинних захворювань в порівнянні з тими, хто ніколи не пив.

Фахівці проаналізували дані, отримані в ході досліджень, в яких в цілому взяли участь 35 132 осіб. Було оцінено рівень вживання спиртних напоїв, при цьому проміжні дози вважалися 168 грамів етанолу в тиждень для чоловіків і 112 грамів етанолу в тиждень для жінок. Протягом всього періоду спостережень було зареєстровано 1718 випадків (4,9 відсотка від усього числа досліджуваних) коронарної хвороби серця (КБС), причому померли 325 осіб.

Популярні новини зараз

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Показати ще

Виявилося, що найчастіше від серцево-судинних захворювань страждали ті, хто перестав пити (захворюваність в групі - 6,1 відсотка). У меншій мірі постраждали ті, хто вживав алкоголь в помірних кількостях (захворюваність - 3,8 відсотка, смертність - 0,6 відсотка). Однак вчені відзначають, що значна різниця спостерігалася лише у жінок старше 55 років. Крім того, підвищення ймовірності хвороби може пояснюватися змінами в способі життя, які тягнуть за собою додаткові ризики.

Дивіться: Як алкоголь діє на наш організм

Нагадаємо, у Шотландії на продаж піде пляшка віскі The Macallan Valerio Adami 1926 оцінюється більш ніж в € 1 млн. Всього було випущено трохи більше десятка пляшок цієї серії.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", вчені знайшли ще одну ймовірну причину виникнення раку легенів. Виявляється, вона закладена в нашу ДНК і недугу провокує хромосома 15q25.1.

Також "Знай.ua" писав, що , актори такі ж люди, як і ми всі. І вони також нерідко страждають через згубну звичку – пияцтво. У цій добірці від порталу ви дізнаєтесь про п’ять радянських знаменитостей, яких згубив зелений змій.