Вчені з'ясували, що невелика кількість пива поліпшує стан здоров'я.

Про це повідомляє newsyou.info.

Як зазначається, при помірному його вживанні організм отримує в достатніх кількостях протеїн, мінерали і вітаміни групи В. Максимально допустимий денний обсяг напою, який приносить користь, не перевищує 0,55 л для чоловіків, а для жінок дана норма знижена до 0,25 л.

Помірне вживання пива знижує ризик серцевих захворювань. Дієтолог Сісі Фахівець із США повідомила, що пиво містить фосфор, залізо, кальцій, натрій, калій, мідь, марганець кремній і селен. Дані компоненти вкрай потрібні організму для внутрішніх процесів.

Популярні новини зараз

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Дослідник згадала, що регулярне вживання невеликої кількості пива призводить до збільшення в організмі рівня ліпопротеїнів високої щільності. Вчені називають його "хороший холестерин". Він бере участь в очищенні крові і руйнує бляшки в артеріях.

Крім того, вчені зробили сенсаційне відкриття і назвали три головні причини, через які у людей псується зір. Так, головним чинником втрати зору є не спадковість, а те що ми його самі собі псуємо.

Дослідники попереджають – є три речі, які вкрай негативно впливають на зір, але йому ми постійно піддаємося. Головну загрозу вчені бачать в техніці і особливо – в мобільних телефонах, оскільки від них виходить шкідливий для очей світло. Крім того, людина фокусується на одній точці, через що забуває моргати і очі не отримують достатньо вологи.

Ще однією загрозою зору виступає ультрафіолет, і його впливу людина піддається регулярно. У сонячні дні краще надягати окуляри зі спеціальним захистом, з маркуванням UV 400 здатні фільтрувати шкідливі промені і захистити очі від їх впливу. Прямі сонячні промені можуть викликати термічні опіки сітківки ока, які неможливо відчути, так як в сітківці немає больових рецепторів.

Не менш значуща помилка полягає в тому, що багато хто ігнорує вже наявні труднощі із зором, але в довгостроковій перспективі це здатне спровокувати ще більш негативний ефект.

Нагадаємо, продовжить життя і поправить здоров'я: ця звичка творить чудеса.

Як повідомляв Знай.ua, 5 продуктів, здатних зупинити час.

Також Знай.ua писав, вчені знайшли саме швидке істота на планеті.