Вчені Університету Карнегі-Меллон розкрили принцип роботи штучного інтелекту (ШІ) Libratus, який обіграв кращих гравців в покер.

Як виявилося, ШІ здатен передбачати, які карти знаходяться на руках у суперника і блеф гравця.

У січні 2017 року Libratus переміг кращих гравців в безлімітний техаський холдем - найпопулярніший різновид покеру з п'ятьма загальними картами і двома своїми, які використовуються для складання комбінацій. Змагання тривало 20 днів, у ході нього було відіграно 120 тисяч роздач. ШІ обіграв кожного з гравців окремо і набрав 1,8 мільйона доларів у фішках.

Популярні новини зараз

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Libratus складається з трьох модулів. Перший обчислює так звану абстракцію ігри, ґрунтуючись на загальних рисах між ставками і комбінаціями. Другий модуль відповідає за стратегію під час гри. Третій модуль призначений для поліпшення стратегії у ході змагання з допомогою аналізу розмірів ставок противника.

Штучний інтелект вже навчився виконувати деякі адміністративні функції, консультувати хворих, аналізувати законодавство і міркувати про сім'ю. Тепер, нейромережа пробує писати книги. І не просто книги, а продовження знаменитої серії Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Звичайно ж, результати такого експерименту викликають поки тільки посмішки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що пасажири астероїда шокували вчених.