Український математик стала лауреатом премії SASTRA Ramanujan 2017 року.

Як передає DW, математик Марина В'язовська зі Швейцарського федерального технологічного інституту (Лозанна) вирішила завдання - упаковки куль в восьмімерном просторі - однієї з найскладніших в сучасній математичній науці.

Премію SASTRA Ramanujan заснували на честь індійського вченого-математика Шрініваса Рамануджана в 2005 році. Вона вважається однією з найпрестижніших для молодих вчених математиків. Вязовская її отримає 21-22 грудня 2017 року на Міжнародній конференції з теорії чисел в Університеті SASTRA в Кумбаконаме, де народився Рамануджана.

Нагадаємо, В'язовська вирішила завдання, над якою сиділи вчені кілька століть: упаковки куль в 8-вимірному просторі і, в співавторстві - в 24-вимірному.

Популярні новини зараз

"Штани не тиснуть?": Лорак перетворилася на справжню хуліганку, молода і зухвала

В Україні різко зміняться ціни на "зимову" комуналку: що приготували "слуги народу" простим громадянам

Друг нареченого не пройшов фейс-контроль у примхливої обраниці: так швидко весілля не обривав жоден тамада

Пугачова гучно зганьбилася на очах у мільйонів: "Народ за дурнів тримає...", відео

Показати ще

Українка закінчила Київський природничо-науковий ліцей № 145 та механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захистила кандидатську дисертацію в Інституті математики НАН України на тему "Нерівність для поліномів і раціональних функцій та квадратурні формули сфері" в 2010, отримала ступінь доктора природничих наук в Боннському університеті за дисертацію "Модулярні функції і особливі цикли".

Що каже В'язовська.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нові технології зроблять ряд професій не потрібними вже в найближчому майбутньому.