Зміна клімату в різних регіонах впливає на різні аспекти людської особистості.

Відповідне дослідження зробив соціальний психолог Пекінського університету Лей Ванга, передає Facenews.

Вчений вважає, що різниця в температурі навколишнього середовища може сформувати особистість, впливаючи на звички людей. Фахівці провели два дослідження в Китаї і США. Вони проаналізували анкетні дані понад 5,5 тисяч осіб з 59 азіатських міст і 1,66 млн осіб з 12,5 тис. в Штатах.

Крім інформації про особу людей, вчені розглядали середню температуру міст, у яких випробовувані зросли. Як з'ясувалося, клімат з більш помірною температурою формував приємних, сумлінних, емоційно стабільних громадян, які були відкриті для нових вражень. Відповідні дані підходили для піддослідних відразу з двох категорій, незважаючи на гендерні та вікові відмінності.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

У холодному ж кліматі виросли люди, більш закриті в емоційному плані, які менш за все контактують. Таким людям потрібно більше особистого простору. На думку вчених, подібні особливості характеру пов'язані із способом життя. Адже в холодних країнах люди не можуть разом гуляти. Тому звикають до самотності, що надалі формує характер і темперамент.

Як повідомляв портал "Знай.uа", раніше вчені показали, як виглядають насправді слухові галюцинації.