Дослідники в області сну заявили, що гучний хропіння загрожує серйозними відхиленнями в організмі людини. Виявилося, що той, хто їм страждає, в три рази більш схильні до ризику розвитку слабоумства. Про це повідомляють ЗМІ.

Також в два рази більш імовірним є, що у громкохрапящих з'явиться хвороба Альцгеймера. До такого висновку прийшли австралійські фахівці, які працюють в Інституті мозку.

Вчені встановили, коли людина голосно хропе, у його мозку отримує в недостатній кількості кисень, внаслідок чого клітини поступово вмирають.

Даний процес провокує розвиток вищевказаних захворювань. Проблеми, пов'язані з розвитком хвороби Альцгеймера, давно цікавлять вчених. Це пов'язано з тим, що даними недугою страждають до третини літніх людей.

У Рочестерском університеті з'ясували, що в деякій мірі цьому можуть перешкодити помірні дози алкоголю. Не залишився без уваги вчених і дитячий хропіння.

Популярні новини зараз
Одна квитанція "поважчає" на 150 грн: як в Україні зміняться тарифи на світло, газ та воду Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору
Показати ще

Вони вважають, що це свідчить про те, що у дитини прогресує ожиріння. Фахівці рекомендують для того, щоб уникати хропіння, користуватися спеціальними пластинами для носа. Це допоможе мозку отримувати кисень в тій кількості, який йому необхідний.

Нагадаємо, всесвітнє суспільство сну розробив "основні правила гігієни сну для дорослих". Якщо їм слідувати, проблеми зі сном обійдуть вас стороною.

Крім того, вчені довели, що цукор створює ілюзію бадьорості, не приносячи користі. Щоб по-справжньому допомогти роботі мозку, варто додати в раціон журавлину і спеції. Як правило, найкорисніші для мозку продукти – ще й відмінні антидепресанти.

Дивіться сюжет про сон

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", віддалену роботу визнали небезпечною.