Наукові співробітники зі Стенфорду розгадали загадку Атакамского гуманоїда. Для цього фахівцям знадобилося провести детальний аналіз рештків, прийнятих уфологами за прибульця. Про це повідомляють міжнародні ЗМІ.

Результати оприлюднив керівник дослідження, генетик Гаррі Нолан. Вчений розчарував всіх тих, хто сподівався на одержання перших речових доказів існування позаземної цивілізації. Рештки незвичайного істоти мають людське походження.

Зовні ж запідозрити схожість крихітної істоти, зріст якої ледь становить п'ятнадцять сантиметрів, з людиною – проблематично. Зовні мумія дійсно нагадує прибульця з класичного уявлення про образ інопланетян. Вона має витягнутий череп і безліч пальців на руках.

Насправді мумія виявилася непогано збереженими рештками дитини, чий організм постраждав внаслідок численних генетичних мутацій. Виявити це дозволив аналіз ДНК. Він же підтвердив гіпотезу щодо відносно невеликого віку незвичайної знахідки. Аналіз показав, що в землі кістки пролежали всього кілька десятків років.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Імовірно, що наробивший багато шуму в колах уфологів «гуманоїд», є мумією дівчинки з південноамериканським корінням. Дитина стала жертвою генетичних мутацій, що призвело до таких наслідків у зовнішності.

Останки були виявлені на території Чилі, в одному з давно покинутих селищ. Після виявлення дивною мумії її захотів придбати в особисту колекцію любитель старовини. Тільки через час таємничий колекціонер зважився на проведення генетичної експертизи, щоб розгадати секрет «Атаманського гуманоїда».

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", одна з найбільш посушливих пустель світу раптово ожила. Атакаму вкрили справжні квіткові поляни, які розквітли після дощів. Рідкісне явище одразу ж стало сенсацією, зібравши фотографів і допитливих туристів зі всього світу.

Ця пустеля в Чилі є справжнім пеклом на Землі, тому що саме тут випадає рекордно мала кількість опадів. Середньостатистичний щорічний показник по цьому параметру становить не більше 15 міліметрів. Але зрідка природа балує посушливу місцевість щедрими подарунками у вигляді дощів. Відбувається це приблизно раз на 5-7 років, коли живлющі опади пробуджують більше двох тисяч видів квітів, оживляючи пустелю.