В астрології відбулося дуже гучне "відкриття", або іншими словами - спростування. Фізики заявили, що існуючі поняття про чорні дірки помилкові.

Міжнародна група вчених стверджує, що чорні діри оточує не "стіна вогню", а клубок з об'єктів, які пояснює теорія струн. Про це повідомляє наукове видання Journal of High Energy Physics.

"Теорія "стіни вогню" стверджувала, що людина згорить ще до того, як досягне горизонту подій, однак наші розрахунки показують інше. Все можна передбачити за допомогою теорії струн", - каже вчений Саміра Матура з американського університету штату Огайо в Коламбусі.

Вона також спростувала думку, що всі чорні діри схожі один на одного і відрізняються тільки масою і діаметром горизонту подій.

Популярні новини зараз

Головне за день вівторка, 21 січня: у Росії канонізували Путіна, а в Україні НЛО залетіло на пиво в Бердичів

"ЄС" Порошенка виставила дивний ультиматум Зеленському та ДБР: "Вони незаконно стежать"

"Фігурка сексі": Каменських в бікіні влаштувала вологу фотосесію для Потапа

Фреймут втратила близьку людину, крик душі землячки змусив ридати увесь Львів: "Не вірю..."

Показати ще

У 2003 році російський фізик Олег Лунін пропонував уявити чорну діру у вигляді клубка ниток", що володіє ненульовим об'ємом і формою. Його горизонт подій буде не ідеальною сферою, а "пухнастою" кулею з постійною формою, яка змінюється, внаслідок поглинання нових частинок та їх випаровування.

Дані положення оскаржувалися на користь теорії про "стіну вогню". Команда Матури засумнівалася в цьому, і вони створили комп'ютерну модель подібну сингулярності, на яку "скидали" віртуальні копії електронів, що мають приблизно ті ж властивості, що й їх реальні аналоги. В результаті більшість електронів пролітали через "стіну вогню", не помічаючи її.

"Припускаємо, що "клубок", образно кажучи, росте і поглинає їх до того, як вони досягнуть гарячої зони, де народжується випромінювання Хокінга. Це повністю спростовує теорію "стіни вогню", - говорить Матура.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на поверхні Місяця виявлено величезне джерело світла, яке випромінювала невідома пляма. Знайшов його дослідник з Німеччини.

Зовні сигнал схожий на проблисковий маячок, а діаметр об'єкта становить 100 кілометрів. На думку уфологів, швидше за все, інопланетяни посилали в космос якесь повідомлення, яке поки не піддається розшифровці.

Нагадаємо, уфологи розшифрували дивне послання прибульців.

Як повідомляв Знай.uа, NASA показало окам'янілу голову прибульця.

Також Знай.uа писав, астрономи знайшли нову планету Сонячної системи.