Традиційна наука вважає, що комплекс з пірамід в Гізі це усипальниці древніх правителів. В той же час нові дослідження вчених дозволяють зробити інше і несподіване припущення.

Загадковий і величний комплекс пірамід в передмісті сучасної столиці Єгипту не одне століття хвилює фантазію як вчених, так і звичайних людей. Навіть незважаючи на те, що відповідь на запитання, для чого будувалися ці піраміди, давно знайдена, не всі здатні повірити цьому до кінця.

Дослідження "істинного" призначення пірамід тривають і в наші дні. Наприклад, за підсумками одного з нових досліджень експерти повідомили, що велика піраміда Хеопса в Гізі могла бути древньою електростанцією.

Про це нібито говорить зовнішня структура піраміди, яка могла використовувати природні властивості нашої планети для того, що збирати електричну енергію. Причому енергія використовувалася не тільки жителями Стародавнього Єгипту, але представниками інших культур.

Дивна теорія тут же була спростована офіційною наукою - внутрішня будова кожної піраміди давно відома, там немає місця жодним енергетичним установкам.

Популярні новини зараз

Гайтана розповіла про дивацтва сусіда-Зеленського: "Іноді стежить за мною"

Яке свято 15 жовтня: чого не можна робити в цей день

Головні події понеділка, 14 жовтня: тисячі українців на Майдані, падіння рейтингу Зеленського та заява Кремля

Путін пригрозив світу цинічною заявою: "Ми повернулися"

Показати ще

Недавно вченим відкрилася ще одна таємниця єгипетських пірамід.

Протягом довгого часу археологи не могли розгадати загадку, як єгиптяни у Бронзову добу змогли побудувати піраміду Хеопса - одне із семи чудес світу. 147-метрова піраміда залишалася однією з найвищих споруд світу аж до періоду Середньовіччя.

І лише нещодавно єгиптологи довідались, як саме доставляли кам'яні блоки для піраміди з Тура, який знаходиться в 13 кілометрах від Гізи. За словами вчених, 170 тисяч блоків з вапняку, кожен з яких важив 2,5 тони, перевозили в дерев'яних човнах по мережі спеціально виритих каналів.

Нагадаємо, піраміда Хеопса підкинула вченим нову загадку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені знайшли "пульт керування" пірамідою Хеопса.

Також "Знай.ua" писав, вчені знайшли факти, які підтверджують гіпотезу про те, що Єгипетські піраміди побудували інопланетяни.