Сигнали з прилеглої галактики були спіймані вченими. Дану галактику називають Великою Магеллановою хмарою (ВМХ).

Інформація здивувала фахівців, так як до недавнього часу цю галактику-сусідку вважали хімічно примітивним місцем. У ній практично немає важких елементів, і в її складі всього кілька мільярдів зірок, тому вчені були дуже здивовані, коли їм вдалося піймати сигнали, що виходять з однієї з її туманностей.

Дані розшифровки показують, що сигнал відповідає тому, що можуть видавати складні органічні молекули. Для фахівців є загадкою, як така органіка змогла з'явитися в настільки одноманітним галактиці. В ВМХ зовсім немає вуглецю, який вважається основою для побудови життя.

Щоб він з'явився там у мінімально необхідній для цього кількості, галактиці потрібно пережити кілька зіркових поколінь. У той же час вчені висловлюють впевненість, що знайдені сигнали – це не помилка.

Популярні новини зараз

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Мабуть, в ВМХ дійсно спостерігається перший етап масового зародження органіки. Проте, ряд фахівців пропонують інше пояснення даному феномену. Вони вважають, що якщо інопланетний розум існує, він може шифрувати свої сигнали під природний фон, постійно видаваний космосом. Тобто, в ВМХ можуть існувати інопланетяни, які не хочуть, щоб їх знайшли.

Як повідомляв портал "Знай.иа" вчені американського Дослідницького інституту Скріппса досягли прориву в розробці і безпечної . Вона придатна як для лікування залежності від героїну, так і для блокування смертельної передозування цим важким наркотиком.