З'явилося підтвердження того, що дракони дійсно існували на Землі. Свідчення тому - знайдена на узбережжі Східної Африки конструкція черепа. Артефакт показав реальний вигляд древніх істот. Про це повідомляють ЗМІ.

Місцеві жителі виявили унікальний артефакт на березі в Східній Африці. Люди спочатку не зрозуміли, що довелося їм побачити. Знайдений череп зберігся добре і щільно з'єднаний міцними кістяними фрагментами. Артефакт демонструє потужні щелепи і довгі ікла. Характерна статура дуже схожа на динозаврів, які існували в минулому.

Помилковою думкою для людей стала ідентифікація черепа з міфічним драконом. На знахідку вирішили подивитися багато вчених світу. Де буде зберігатися артефакт, поки не повідомляється. Інформація про подальші вивчення кісток буде можлива після проведення низки експертиз.

Фото знахідки

Популярні новини зараз
Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Нагадаємо, вчені Канзаського університету опублікували фотографії "хвостатого павука", тіло якого знаходилося в шматку бурштину понад 100 мільйонів років.

Відзначається, що шматок бурштину з незвичайним вмістом всередині був виявлений на території М'янми. Результати своїх досліджень вчені опублікували в журналі Nature Ecology and Evolution.

Новий вид отримав назву Chimerarachne yingi в честь химери, адже, на відміну від сучасних павуків, у виявленої особи є хвіст. Вчені сходяться на думці, що павук-химера є проміжною ланкою еволюції павукоподібних.

Крім того, британські вчені вважають, що динозаври могли стати жертвою власного успіху і почали вимирати ще до падіння астероїда.

Теорія, викладена в журналі "Природа екології та еволюції", реконструює шляхи динозаврів, коли вони перемістилися з Південної Америки.

"Вони з'явилися і дуже швидко перемістилися по всім частинам Землі", - сказав дослідник, доктор Університету Редінга Кріс Вендітті.

За його словами, динозаври швидко поширилися по спустошеній планеті, використовуючи кожну можливість для розвитку.

Дивіться сюжет про динозаврів

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", сотні динозаврів завітали в гості до NASA.