Американські дослідники упевнені, що інопланетне життя може існувати в паралельних всесвітів, проте далеко не всі всесвіти мають властивості, придатними для існування життя.

Про це пише MNRAS.

Фізики Стенфордського університету Андрій Лінде і Віталій Ванчурін підрахували, що всього існують трильйони унікальних паралельних всесвітів, однак не у всіх можуть мешкати інопланетні жителі. Шляхом комп'ютерного моделювання фахівці з'ясували, що є і такі всесвіти, де фізичні властивості дивно підходять для існування життя. Варто зазначити, що офіційно не доведено існування паралельних всесвітів. Однак вчені все ж схиляються, що інші світи існують і в них мешкають представники позаземних рас.

"Наші розрахунки показують, що навіть якщо паралельні світи містять в собі занадто багато або мало темної енергії, ці зміни мінімальним чином вплинуть на їх здатність формувати нові зірки і планети. Це, в свою чергу, говорить про те, що розумне життя повинна існувати в паралельних всесвітів ", - заявив Джеймі Сальсідо (Jaime Salcido) з Даремського університету (Велика Британія).

Популярні новини зараз

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Показати ще

Інші астрономи вважають, що ми не можемо зв'язатися з інопланетянами з тієї причини, що галактичні цивілізації або зникають дуже швидко, щоб ми могли їх помітити, або ж тому, що вони активно приховують факт свого існування від людства.

Камера зафільмувала істоту невідомого походження

Камера нічного спостереження зафіксувала дивне містичне явище, відео відразу рознеслося по соціальним мережам.

Уфологи заявили, що білий фантом міг бути як прибульцем, так і навіть справжнім привидом.

Дивіться: до Росії зачастили НЛО

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", днями в небі над Озерське, що в Росії було помічено НЛО у формі німба. Принаймні, так стверджують самі очевидці події. Деякі встигли зняти незвичайне явище і публікувати знімки в Інтернеті.