Вченими було зареєстровано загадкове оповіщення, яке дійшло до Землі із сузір'я Діви. Дивна подія сколихнула громадськості і спантеличило співробітників університету Пуерто-Ріко.

Астрологи зафіксували дивний сигнал з космосу. Як вдалося визначити вченим, його джерело перебував у сузір'ї Діви за світилом GJ 447. Завдяки потужній техніці співробітники університету навіть змогли визначити точне розташування джерела сигналів.

Вчені визначили завдяки одному із своїх потужних телескопів, що світило-джерело знаходиться на роздоріжжі орбіт великого числа стаціонарних супутників, які випромінюють сигнали на частотах, де і був виявлений загадковий сигнал.

У зв'язку з цією знахідкою астрономи припускають, що джерел запущеної радіохвилі послужило космічне пристрій, створене людьми. При цьому до цього більшість вчених схилялися до версії послання від інопланетних кораблів.

Популярні новини зараз
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Нагадаємо, вчені заявили про те, що навіть якщо людство зможе зафіксувати сигнал інопланетян, цивілізація, яка відправила його, може бути вже мертва до того часу.

Група дослідників Френка Дрейка впевнена, що цивілізації у Всесвіті народжуються і гинуть з постійною швидкістю. Коли цивілізація гине, сигнал, який вона відправила в космос, продовжує існувати і поширюватися по космосу, тому Чумацький Шлях може бути переповнений подібними сигналами.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" американські вчені вивчили спектр космічного рентгенівського випромінювання і виявили емісійну лінію на рівні 3,5 кев.

Іншими словами, це вказує на існування невідомого джерела випромінювання. Емісійної лінією називають посилення інтенсивності випромінювання в певній області спектра. Зазвичай інтенсивність випромінювання зменшується з частотою останнього, але іноді вона стає більше або, навпаки, послаблюється (в останньому випадку мова йде про лінії поглинання).