Безумовно, найбільше ми хворіємо взимку. Саме в цей період ми найчастіше звертаємось до народної медицини, щоб швидко привести себе до ладу.

Про це повідомляє "24 Канал".

Варто відзначити, що не всі відомі та популярні методи лікування дієві та зможуть вам допомогти.

Ехінацея та м'ята

Ехінацея – це рослинний лікарський засіб, часто використовується для лікування застуди. Багато хто вважає, що рослини можуть зміцнити імунну систему і зменшити серйозність або тривалість простуди. Але, незважаючи, на її популярність, деякі недавні дослідження показали, що ехінацея при застуді марна.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Дійсно, ехінацея має позитивний вплив на імунну систему, тому що збільшує число лейкоцитів і підвищує активність інших вільних клітин. Але, з іншого боку, ці ефекти, як виявилося, недостатні при боротьбі з застудою.

Вітамін С

Існує думка, що пити вітамін С потрібно в якості профілактики застуди. Однак, вітамін С не захищає від застуди, але може скоротити тривалість хвороби. Тільки для цього потрібно прийняти 8 таблеток вітаміну С по 1000 мг.

Глінтвейн

Коли ви хворієте, гарячі алкогольні напої тільки шкодять, адже вони знижують і порушують роботу імунної системи. Тож краще пийте гарячий чай з тою ж м'ятою. Принаймні, цей напій вам не зашкодить.

Застуда, грип та ГРВІ. Як розрізняти та що робити?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, про дієві методи боротьби з вірусами.