Фахівці з Гарварду оприлюднили шокуючі результати чергового дослідження, присвяченого вивченню впливу овочів на фігуру. Про це повідомляє Телеграф. Порушників стрункості рекомендують виключити з меню всім тим, хто прагне позбутися зайвих кілограмів, або схильним до ожиріння.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПерше місце відійшло «королеві полів» - кукурудзі. Виявилося, що на 100 грамів продукту доводиться 110 Ккал. Експеримент, який тривав цілий рік, показав, що ті, хто вживав кукурудзу на протязі всього цього часу, набирали близько двох 2 зайвої ваги. Щасливчики, які виключили її зерна, не лякалися в кінці року показника на вагах.
Срібло йде картоплі. На 100 грамів продукту доводиться 80 Ккал, щедро доповнюються крохмалем. У смаженої версії картоплі калорійність і того вище.
Трійку лідерів замикає завсідник «Олів'є». Мова йде про зеленому горошку, який має понад 70 Ккал на 100 грам продукту, додатково не радуючи худнуть величезними запасами цукру. Якщо їсти «зелені кульки» прямо з стручка, то зупинитися від цього майже гіпнотичного заняття стає ще проблематичніше. А результат потім відкладається на боках.
Слідом йде капуста кольрабі. На відміну від дієтичного пекінського побратима, який містить 16 Ккал, кольрабі калорій майже в чотири рази.
Але найбільше в рейтингу шокує петрушка. Її калорійність становить 40 Ккал. Незважаючи на те, що відразу кіло зелені з'їсти не вийде, подібний «прихований ворог» стрункості часто завдає удар зі спини. Ніхто не враховує її в салатах, вважаючи, що такий гість з городу несе тільки користь. Петрушка дійсно багата вітамінами, але це не скасовує її калорійності.
Трохи по-іншому виглядає ситуація з баклажанами. Вони містять в собі алкалоїд соланін. При неправильній технічній обробці, або при надлишку в організмі він призводить до серйозних розладів травного тракту.
Останньою в списку виявилася квасоля. Її записали у шкідники фігури за схожою з баклажанами причини. Зазвичай квасолю готують, використовуючи висушену сировину. Саме вона вважається улюбленим середовищем існування для пліснявого грибка. Найсумніше – неможливість без лабораторного аналізу визначити, чи є урожай зараженим, або ні. Навряд чи розсадник небезпечного грибка можна назвати корисним.
Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", що далеко не всі овочі варто купувати навесні до столу.