Людство давно марить зустріччю з позаземною цивілізацією. Сценарії цього контакту найрізноманітніші - від драматичних, до райдужних. Про зустріч з інопланетянами написано гори художніх творів і знято сотні фантастичних фільмів. Проте, схоже, що такий контакт найближчим часом перестане бути фантастикою.

Японський астроном-футурист Мічіо Каку заявив, що представники позаземних цивілізацій зв'яжуться з людством в найближчі десятиліття.

Свою нову теорію про інопланетян астроном озвучив на зборах Reddit AMA. Відповідна ідея представлена ​​і в його книзі "Майбутнє людства".

Дослідник вважає, що вже в цьому столітті представники інопланетних цивілізацій дадуть про себе знати і астрономам вдасться з ними встановити контакт. Мічіо Каку передбачає, що незабаром багаторічна робота з моніторингу космічного простору фахівців Інституту пошуків позаземного інтелекту (SETI) дасть свої плоди. Астроном уточнив, що на повноцінне спілкування з прибульцями не варто розраховувати, оскільки вони знаходяться на дуже великій відстані. Він порадив фахівцям наразі зайнятися розшифровкою "своєї мови".

Про передбачувані терміни виявлення позаземного життя заявили і вчені з космічного агентства NASA. За їхніми словами, цілком можливо знайти позаземне життя менш ніж через 20 років.

Самі інопланетяни представляються землянам по-різному. Одні уявляють собі антропоморфних істот, інші - мислячу цвіль. Думки вчених з цього приводу теж різняться - одні припускають, що життя на іншій планеті може досить помітно відрізнятися від організмів на Землі. Інші - що інопланетяни будуть схожими на нас більше, ніж ми собі можемо уявити. Вони вважають, що природний відбір діє на всі форми життя, незалежно від місця їх проживання.

Популярні новини зараз
Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають" Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?"
Показати ще

Разом з тим вчені назвали перспективні планети, на яких, на їхню думку, можуть бути сприятливі умови для життя. В Сонячній системі під ретельною увагою експертів в області астрономії виявилась Європа – супутник Юпітера, а також Енцелад – супутник Сатурна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені встановили, що на супутнику Юпітера Європі життя може дійсно існувати. Там можуть жити організми, які харчуються радіацією.