Кімнатні рослини прикрашають інтер'єр, дарують гарні емоції, володіють лікувальними властивостями, пише from-ua.com. Згідно з народними прикметами, крім красивих квітів і листя, "зелені вихованці" можуть наповнювати будинок як енергетикою радості і щастя, так і притягувати негатив. А які рослини називають "мужегонами" і не радять жінкам тримати вдома?

Гібіскус

Гібіскусу приписують потужну енергетику руху, розвитку, з ним пов'язано безліч прикмет, але часто його називають провісником нещасної любові і хвороб. Наприклад, якщо він буде рости у самотньої жінки, чоловіки будуть злітатися до неї, як метелики на яскраві квіти, однак їхні почуття будуть згасати також швидко, як і зароджуватися. В будинку сімейної пари енергія квітки буде витісняти чоловічу, можуть з'явитися сварки і розрив відносин.

Восковий плющ хойя

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Витку рослину прикрашають суцвіття ніжних квітів, складно виліплених з воску. Їх краса оманлива, кажуть, хто тримає цю рослину у себе, навряд чи буде щасливий. Навіть інші кімнатні квіти погано ростуть поруч з хойєю, що володіє енергією вампіра. У будинку з хойєю, згідно з прикметами, чоловіки не вживаються – дружини сваряться з чоловіками, сини йдуть, а дочки не можуть вийти заміж.

Фіалки

Невибагливі пестуни-фіалки також володіють поганою славою. Їх не радять тримати в будинку тим, хто шукає собі другу половинку і мріє вийти заміж. І навпаки, фіалки підтримують енергетику сімейного вогнища.

Кактуси

Є навіть така приказка «Кактус в будинок - чоловік геть». Вважається, що кактуси заважають заводити нові стосунки з чоловіками, а сімейні пари провокують на конфлікти і розрив відносин. Кактуси харчуються енергетикою негативу, чим більше буде в домі скандалів, тим потужніше буде розростатися кактус.

Сухоцвіти

Очерет, засохла трава, колоски пшениці, букети засохлих квітів також не можна тримати вдома, це приносить нещастя, притягує енергію хвороб і смерті.

Найкорисніші кімнатні рослини

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв п'ять порад, як зробити будинок затишним.