Всього через п'ять років нашій планеті може прийти кінець. Все, що на ній знаходиться може зникнути. І причиною цьому є природні катаклізми.

Про це заявляє алтайський дослідник і письменник Андрій Коробейщиков. За словами експерта, природа останнім часом немов намагається стерти людство з лиця Землі.

"Світ здригається від ураганів, повеней, пожеж та інших стихійних лих. Але люди вперто закривають очі на ці факти. Ми з вами будемо свідками різного роду потрясінь і катаклізмів. І це факт, від якого вже нікуди не сховаєшся", — вважає він.

За словами Коробейщикова, Земля зараз буквально тріщить, ось-ось і вона лопне. Поки планета ще намагається балансувати, стримуючи руйнівні процеси. Але як довго це буде відбуватися — невідомо.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

"Може рік, а може сто або тисячу років, а може і місяць. Цілком можливо, що нам не судилося побачити навіть онуків", — сказав він.

Дослідник підкреслив, що якщо люди далі будуть ставитися до природи споживацьки, почнуться незворотні процеси, які приведуть до вимирання людства. Причому мова йде не про століття, а про найближчі п'ять років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Учений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну". Припускається, що в космічному просторі існують конкуруючі цивілізації.

Марсі зазначає, що йому і його колегам вдалося відкрити безліч екзопланет. Астрономи підкреслили, що в небесному просторі постійно відбувається активна діяльність, яку жителі Землі просто не помічають. Напередодні експерт отримав відомості від працівника Грін-Бенк. Чоловік заявив, що біля Сонця спостерігаються якісь аномалії. Незвичайну активність зафіксували 9 липня.

Як повідомляв портал "Знай.uа" група вчених заявила, що кінець світу вже не за горами, адже глобальне потепління забирає своє. Експерти налякані тривожними сигналами, які доходять до нашої планети з різних куточків космосу. Багато експертів вважають, що кінець світу вже близько. Про це свідчить те, що Земля почала різко нагріватися зсередини, а на Гаваях чути "трубні звуки.