Землянам пообіцяли "небесне рандеву" з Халком

поділитись
Астрономи заявляють, що вже в серпні комета під назвою C/2017 S3 наблизиться дуже близько

Невелика комета, в якій є величезна грозова хмара, наближається до Землі.

Астрономи заявляють, що вже в серпні комета під назвою C/2017 S3 наблизиться настільки близько, що її можна буде побачити неозброєним поглядом. Масла у вогонь поливає наявність у цієї гігантської комети грозового шлейфу, розмір якого перевищує Юпітер. Також дане небесне тіло називають "incredible Hulk" через зелений колір атмосфери.

Спостерігати її можна вже 7 серпня, коли "Халк" наблизиться на небезпечну відстань з Землею. Вперше C/2017 S3 була зафіксована астрономами ще 23 вересня 2017 року, коли комета тільки з'явилася на кордонах Сонячної системи. Тоді вже були проведені розрахунки зближення комети з Землею, проте точна дата стала відома тільки зараз.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", дослідники заявляють, що в сонячну систему вторгся бойовий інопланетний корабель. Всього через пару місяців він досягне Землі.

Уфологи зробили такий висновок, докладно вивчивши знімки NASA, які були зроблені зондом SOHO STEREO, який знаходиться на орбіті. На фото вони виявили щось, дуже схоже на космічний корабель.

Відомо, що об'єкт має округлу форму бумеранга і змінює свій напрямок. Фахівці відзначають, що корабель має свою захисну броню від астероїдів.

НЛО завбачливо для маскування напівпрозорий і це дозволяє йому бути невидимим на тлі інших космічних тел. Саме це властивість корабля дозволило уфологам зробити припущення, що він - бойовий.

Нагадаємо, відразу три НЛО вдалося зняти в одному з найбільш таємничих районів Землі.

На ролику, який нещодавно з'явився в мережі, можна помітити три дивних "блюдця". За словами експерта, в пустельній місцевості Мохаве, штат Невада, здійснили посадку інопланетні судна.

Зазначимо, інопланетян виселили з Місяця, очевидець впевнений, що бачив саме літаючі тарілки, а не як зграю птахів. Цілий загін НЛО зауважив астроном-любитель, в той час, коли вивчав поверхню Місяця за допомогою телескопа. З якоїсь причини інопланетяни залишили природний супутник Землі, і пішли у відкритий космос.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
нло, халк, астрономи, рандеву
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
Середня температура на Землі може вирости ще на 3-4 градуси, навіть якщо людство виконає Паризьку хартію
0
0
18:31 16.08.2018
Про відкриття стало відомо під час проходження практики
0
0
17:19 16.08.2018
Напій вже налагодив особисте життя тисячі парочок
0
0
17:13 16.08.2018
Знахідки допоможуть краще вивчити період між Х і ХІІІ вв
0
0
20:35 15.08.2018
Професор Зільбер зміг пояснити, чому люди так часто помирають зранку
0
0
04:10 14.08.2018