Канадський уфолог Кріс Рутковський заявив, що знайшов докази у вигляді документів, які докладно описують інопланетну програму з пошуку НЛО. Дослідники заявляють, що Пентагон є не першою організацією, яка цілеспрямовано шукала гуманоїдів.

Документи були знайдені в національному архіві Крісом Рутковський - уфологу, який більшу частину свого життя присвятив вивченню інопланетних явищ. Рутовски регулярно аналізує національні архіви Канади, а тепер йому вдалося виявити справжню сенсацію.

За словами уфолога, він знайшов документи 1967 року, які доводять, що уряд Канади розпочав пошуки НЛО задовго до секретної програми Пентагону. У документі на 27 сторінках описується, що канадським офіцерам все-таки вдалося зустріти НЛО, коли той занурювався під воду. До дослідження Рутковський підключилися також уфологи з Університету Торонто і Університету Манітоби, які підтвердили автентичність документів.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що гігантські трикутні непізнані об'єкти були помічені на супутнику нашої планети Місяця. Уфологи вважають, що супутник Землі фактично є позаземної базою прибульців.

Теоретики змови були приголомшені, коли "астрономи-любителі" помітили те, що, на їх думку, є явним свідченням того, що НЛО ковзає по місячній поверхні.