72-річний гуморист Євген Петросян, про чий шлюборозлучний процес говорять уже декілька тижнів, не став обмежуватися однією коханкою. Так, у соціальних мережах артистові приписують роман з 29-річною помічницею Тетяною Бурхановою, однак з'явилася інформація про те, що до особистого життя Петросяна дівчина насправді не має ніякого відношення.

Євген Петросян, Олена Степаненко

Масла у вогонь підлила Еліна Мазур, публічна захисниця інтересів екс-дружини Армена Джигарханяна Віталіни Цимбалюк-Романовської. Вона розповіла, як нещодавно з нею на зв'язок вийшла жінка, яка заявила, що перебуває у стосунках з артистом вже не перший рік. Поки що будь-які подробиці розлучення ані Євген Петросян, ані Олена Степаненко, що довгі роки прожили разом, ніяк не коментують.

Тетяна Бруханова

Артиста неодноразово бачили в товаристві молодої Тетяни Бурханової. До того ж ходять чутки, що дівчина вагітна. Інформацію про те, що Петросян крутить роман зі своєю асистенткою, яка молодша за нього на 43 роки, підтвердила адвокат Степаненко, Олена Забралова.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще

"До мене звернулася молода жінка, яка розповіла, що вона є давньою пасією Євгена Вагановича Петросяна. Мені були розкриті певні сторони у їхніх взаєминах", - розповіла Мазур і пообіцяла незабаром виступити із сенсаційними подробицями особистого життя Петросяна, про які досі ніхто і не здогадувався.

Нагадаємо, молода коханка Петросяна подарує йому спадкоємця. У програмі показали унікальні "вагітні" кадри, які журналістам вдалося роздобути.

Як повідомляв "Знай.ua", стало відомо, на що готовий Петросян заради молодої коханої. Петросян взимку має намір знову одружитися.

Також "Знай.ua" писав, що молода коханка Петросяна зізналася, як його "приручала".