Гуморист Євген Петросян виклав у свій профіль в Instagram нове фото, і підписав його, розповівши про пригріту на шиї змію.

На старій чорно-білій фотографії він стоїть з усмішкою на обличчі, а його шию обвиває змія. Згідно підпису під фото, вихованець належить дрессирувальщиці Наталії Дуровій.

Популярні новини зараз

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

Нагадаємо, на початку серпня з'ясувалося, що Петросян та Олена Степаненко після багаторічного шлюбу подали на розлучення. Гумористка подала позов проти чоловіка, вимагаючи в нього приблизно 80 відсотків спільно нажитого майна, яке оцінюється нею в 1,5 мільярда рублів. Петросян також відповів позовом, в якому вимагав залишити йому половину запитаної власності. На прохання сторін шлюборозлучний процес проходить в Хамовницькому суді в закритому від журналістів режимі.

Крім іншого, гумористка бажає отримати кілька раритетних видань про магію і спіритизм. Наприклад, книги «Окультизм і сексуальність» 1910 року видання, «Гіпнотизм. Його теоретичні основи і практичне застосування» Альберта Моля 1898 року випуску, «Замовляння. Досвід дослідження походження і розвитку замовних формул» Миколи Познанського, «Історія забобонів і чаклунства» Альфреда Леманна 1910 року випуску і видання 1914 року «Євангеліє в роз'ясненні спіритизму» Алан Кардек.

Петросян і Степаненко жили в шлюбі більше 30 років. Пара виступала разом на сцені, а також окремо зі своїми гумористичними номерами. Адвокат Петросяна зауважив, що фактично шлюб припинив своє існування ще 15 років тому.

Також стало відомо, що Петросян знаходиться в сказі після того, як стало відомо ім'я коханця Степаненко. Новою любов'ю жінки став Ігор Христенко, син оперного співака Владлена Христенко, з яким раніше була в любовних відносинах Олена. Відзначається, що артистка всіляко опікує молоду людину і допомагає йому будувати кар'єру.

Нагадаємо, раніше з'ясувалося, що у Петросяна були чотири жінки, які назавжди змінили його життя.

Крім цього, Знай.UA розповідав, що родичі й близькі поділилися шокуючою правдою про розлучення зоряної пари.

Також Знай.UA стало відомо, що Петросян зумів пожартувати краще всього за своє життя про Путіна.