У вівторок, 27 лютого відомий російський гуморист і артист естради Євген Петросян, а за сумісництвом довірена особа Володимира Путіна, зустрівся з російськими журналістами в рамках виборчої кампанії кандидата.

У своїй промові до жителів Тверській області, він заявив, що нинішнього президента РФ "послав росіянам Бог".

Євген Петросян пояснив, що кандидатура Володимира Путіна для нього абсолютно бездоганна. Інших кандидатів на високий пост він навіть не розглядає, тому що, на його погляд, кращого не знайти.

"Путіна нам послав сам Бог", – заявив гуморист.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Свою впевненість у чинному президентові Петросян підкріпив анекдотами.

На стрече гуморист також звернувся до жителів Тверській області з проханням прийти на вибори:

"Наближаються вибори, і це – важливий день для громадян Росії, які небайдужі до долі країни. Ми хочемо, щоб було менше загроз в нашу сторону на міжнародній арені, і дуже хочемо, щоб всі процеси в країні йшли зі знаком плюс. Тому нам потрібен серйозний керівник", - сказав артист.

Артист пояснив, що став довіреною особою чинного президента після того, як його інтерес до політики загострився:

"Я сидів біля телевізора – дивився політичні передачі, читав газети і зрозумів, що зараз дуже несправедлива щодо Росії обстановка на міжнародній арені. Деколи ми знаходимося на волосині від військової загрози. І я почав хвилюватися. Останньою краплею було те, що почали ображати наших спортсменів. І я зрозумів, що не можна сидіти склавши руки, треба щось робити. Тому я вирішив внести свій внесок і висловити свою громадянську позицію", - заявив Петросян.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"російський гуморист Євген Петросян і його дружина, актриса Олена Степаненко не турбуються з приводу того, що їхні імена потрапили в базу злочинців українського центру "Миротворець".

"Ми з Євгеном Вагановичем вважаємо, що Крим - це Росія, і вважаємо, що волевиявлення народу - найголовніше. Тому те, що пише українська преса, або куди нас там роблять - мене абсолютно не хвилює", - зробила скандальну заяву Олена в одному з інтерв'ю.