Нещодавно у мережі поповзли чутки, що шоу "Оля" за участю Фреймут можуть закрити. Причини тому називають різні: непростий характер ведучої, або невиправдане фінансування самого проекту.

Втім, зірка телебачення не завжди була тією, ким є зараз: свого часу їй довелося опанувати зовсім не престижні професії, і для того також був привід.


Фреймут до шоу "Оля"

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут


Її, попри всі намагання "змінити курс", досі асоціюють із програмою "Ревізор". Там вона не просто поводилася впевнено, а й могла роздавати вказівки генеральським тоном так, що навряд чи хтось би насмілився не виконати.

Популярні новини зараз

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Сама ведуча зізнавалася – перший сезон взагалі був шоком. Показати людям кухню ресторану, де вони зазвичай харчуються, річ не з легких, адже те, що вони там побачать, точно не потішить.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

"Юристів "Нового каналу" цікавило, коли вже підуть позови на нас. Тому що все одно ми б перемогли, бо діяли на основі законів. Але ними до нас ніхто не користувався. Ми вперше почали показувати людям, як відстоювати свою гідність", - запевняла Фреймут.

Навчалася майбутня ведуча на факультеті журналістики, але при цьому досі не розуміє: навіщо та золота медаль?

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Можливо тому, що мати Ольги – педагог, а вчительські діти не мають права опускати планку. Пізніше у пошуках кращого життя вона переїхала до британської столиці, але там, замість світла софітів на неї чекала важка праця:

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

"….Працювала вантажницею, я хотіла потрапити у Лондоні на "Бі-Бі-Сі" – я таки туди потрапила, коли вступила до університету і мене направили на практику. Але поки цього не сталося, я хотіла бути поруч. Звучить, як романтична історія з голлівудського фільму, але я дійсно знайшла роботу в кафе навпроти – його тримала індійська панна. Це такий собі клуб, де водії автобусів пили чай. Чому працювала вантажницею? Бо мені, крім роботи офіціанткою, доручили розвантажувати машину, що привозила соки та страви, і заносити їх до холодильників. І я тоді більше важила. Сприйняла цю роботу як позитив – у спортзал немає часу ходити, тож отакий мені фітнес", - іронізувала Фреймут.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут


Коли отримала шанс стати помічником кухаря, одразу погодилася, хоча можна не надто хотілося мати справу із цим, та до кожної роботи ставилася із оптимізмом:

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

"Я була бездоганним вантажником, бездоганною офіціанткою, журналісткою, а також прагну ідеалу в своїй професії телеведучої. Я вважаю, що роблю все правильно – кожного дня вчуся. Дуже вимоглива до себе та своїх колег, і зі мною у команді працюють такі ж люди. Я завжди знала собі ціну. Шанувальників багато, я отримую багато листів, квітів, але сприймати всерйоз усіх підряд не можна… ", - резюмувала ведуча.


Дивіться: шоу "Оля", 17 випуск


Нагадаємо, автор ідеї шоу "Оля" розповіла те, що приховувала Фреймут.
Як повідомляв Знай.ua, підопічна Фреймут забула запросити її на весілля.
Також Знай.ua писав, у соцмережах з'явилося фото української ведучої Ольги Фреймут, яка не схожа сама на себе без макіяжу.