Відома блогерша Лена Міро розповіла, чому телеведуча Ксенія Бородіна насправді погана мати.

В одному зі своїх постів вона пригадала історію, коли буквально всі підписники Бородіної намагалися довести їй, що не варто дозволяти 3-річній дитині смоктати соску. Ксенія у відповідь у дуже грубій формі спробувала донести, що плювати хотіла на думку інших.

"Я не буду цього робити (віднімати соску)! І в колясці її буду возити, бо вона мала і може втомлюватися", - написала Ксенія.

Олена Міро наполягла на тому, що у дівчинки можуть виникнути дефекти мови, неправильний прикус і проблеми з оральною фіксацією якщо її негайно не відучити від соски.

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Замість того, щоб зайнятися дитиною, дізнатися, чому вона плаче, горе-матуся пхають до рота дочки соску. Сосі, дитино, не кричи, бо мамі ніколи - їй в публічний "Дом-2" пора!", - пише Миро.

Миро нагадала, що трирічну дівчинку Ксенія постійно возить в колясці, не даючи розвиватися її руховим здібностям.

"Замість того, щоб повільно, зі швидкістю дитинки погуляти, матері треба на Дубровку за підробленими Луї Віттон. Вона садить дитину в коляску - а що, не пхикає ж, ой як зручно! А те, що дитина не ходить ніжками, а в майбутньому стане жирною, як і мама, свинею, так на це їй і плювати - про це краще не думати, тому що мамі важливіша її турботи, а не виховання і фізичний розвиток дочки", - пише вона.

View this post on Instagram

Какая тупость осуждать ребёнка за соску🙈 а вдвойне тупо осуждать чужого вам ребёнка! А если я залезу в вам на страницу и увижу ваших детей, как начну Советы раздавать , я представляю как у вас ноздри начнут раздуваться !!!! Одумайтесь Мамаши и именно так я вас буду называть, я знаю Мамочек и у меня их тут много, а вот вы со своими советами мамашки!!! Хочешь отнимай у своего ребёнка вещь, которая ее успокаивает и приносит радость, я не буду этого делать!! И в коляске ее буду возить , потому что она малыша и может уставать!!! Если вам нужен иной метод воспитания, так идите лесом, мне вы зачем тут?! Я что у вас просила совет?! Или я должна была вытащить соску у неё для кадра, чтобы вам спокойней было?! Вы лучше следите за своими детьми, чтобы они выросли достойными и приятными в общении людьми, а главное воспитанными, в отличии от их родителей!!! Мне вот тоще непонятно, зачем Джоли надевает мужскую одежду на свою дочь, но мне в жизни не придёт в голову бежать к ней на страницу и писать об этом, мне это странно, но это ее дитё и ей наверно нормально!!! Соска -это не пропаганда чего -то плохого!!! Угомонитесь!!! Сосите соски и успокойтесь , может добрее станете! И про прикус кстати, следить нужно за языками длинными, чтобы прикус в порядке был 🖕 ой не тот смайл👋👋👋

A post shared by Ксения Бородина (@borodylia) on

Нагадаємо, вірні шанувальники телеведучих Бузової і Бородіної впевнені в тому, що між зірками склалися погані відносини. Днями Ксенія і Ольга підлили масла у вогонь в ефірі нового шоу "Бородіна проти Бузової".

Раніше Знай.ua повідомляв, що будівлю телепроекту "Дом-2" планують знести заради побудови шосе.

Також Знай.ua писав, в мережі з'явилося бурхливе обговорення ймовірних проблем у шлюбі Ксенії Бородіної і Курбана Омарова - ведуча тепер не носить обручку.