Подруга російського актора Михайла Фатєєва, який у четвер,11 жовтня, повісився у камері московського СІЗО, висловила погрозу тим " хто причетний".

Михайла Фатєєва заарештували 2 жовтня. Його звинуватили в педофілії та розповсюдженні порнографічних знімків.

Подруга Фатєєва, акторка театру й кіно, донька відомої артистки Віри Глаголєвої, Анна Нахапетова, вважає, що Михайла звинуватили незаслужено, а ті, хто сприяв його затриманню й засуджував за те, чого він не робив, — "будуть горіти в пеклі".

Про це вона написала в своєму Instagram-акаунті.

Також Нахапетова попросила у покійного Фатєєва вибачення за те, що не встигла висловити йому слова підтримки.

"Міша, наш дорогий друже, вибач, що не встигли... Кожен із вас, хто причетний — горітиме в пеклі. Причому, швидше за все, вже тут. Карма надто жорстока річ", — вибухнула погрозою Нахапетова.

Дівчина додала, що друзі Фатєєва ні секунди не сумнівалися в тому, що він не винен.

"Дорогий друже, ти не встиг прочитати, що ми тебе любимо і ні на секунду в тобі не засумнівалися. Але тепер ти точно знаєш, бо там все стає зрозуміло. Ти завжди будеш любим. Вибач, що не встигли прийти до тебе і нагадати тобі про це самі" — підкреслила Анна.

До того ж, Нахапетова висловила підозру, що актор не самостійно вирішив покінчити життя самогубством. На її думку, Фатєєву могли "допомогти" недоброзичливці.

View this post on Instagram

Миша, наш дорогой друг, прости, что не успели...... #Repost @mariyater with @get_repost ・・・ Каждый из вас кто причастен - будет гореть в аду. Причем скорее всего уже здесь. Увы. Карма весьма беспощадная штука. ⠀ *** ⠀ Дорогой друг, ты не успел прочитать что мы тебя любим и ни на секунду в тебе не усомнились. Но теперь ты точно это знаешь, потому что ТАМ всё становится ясно. ⠀ Победил ли в тебе Драматург, или Отчаяние, если вообще ты что-то решал... Ты всегда будешь любим. Прости, что не успели придти к тебе и напомнить тебе это сами. #проуродовилюдей.

A post shared by Анна Нахапетова (@anahapetova) on

Анна Нахапетова

Нагадаємо, Михайла Фатєєва звинуватили в розбещенні 14-річного хлопця і поширенні порнографічних знімків.

За однією з версій, з хлопцем актор познайомився в метро, після чого став йому надсилати свої еротичні фотографії і натякати на близькість. Про домаганнях з боку зірки "Глухаря" заявив сам підліток. Актора помістили в СІЗО на час слідства.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 11 жовтня актор з "Глухаря" Михайло Фатєєв, заарештований за педофілію, повісився в СІЗО.

Також "Знай.ua" писав, що повішений у СІЗО актор Глухаря Михайло Фатєєв залишив передсмертну записку.