Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила прорекламувати постачальника питної води. Так, артистка зробила фото на своїй кухні, ніжно обійнявши кулер.

View this post on Instagram

Хочу представить вам новый аккаунт. @istoki_dombaya 🙏🏻 По совету мои друзей я нашла нереально качественную воду для нашего дома! Это ледниковая вода из горных вод Домбая👍🏼 Я являюсь народной артисткой Карачаево-Черкессии, поэтому эта вода имеет для меня еще большую значимость.👍🏼🙏🏻 Теперь мы заказываем только такую воду для нашего дома.🌺 У ребят только появился инстаграм. Можете узнать все детали и стоимость. И о доставке. Пока не много бутылей привозят этой эксклюзивной воды. Но. Хорошим людям хватит.😉 Чистая вода очень важна для жизни.👍🏼 Подписывайтесь на этот аккаунт и пейте ледниковую воду на здоровье.💃🏼 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #вода

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Хочу представити вам новий аккаунт. @istoki_dombaya 🙏🏻 За порадою моїх друзів я знайшла нереально якісну воду для нашого будинку! Це льодовикова вода з гірських вод Домбая👍🏼 Я є народною артисткою Карачаєво-Черкесії, тому ця вода має для мене ще більшу значимість.👍🏼🙏🏻 Тепер ми замовляємо тільки таку воду для нашого будинку.🌺 У хлопців тільки з'явився instagram. Можете дізнатися всі деталі і вартість. І про доставку. Поки не багато бутлів привозять цієї ексклюзивної води. Але. Хорошим людям вистачить.😉 Чиста вода дуже важлива для життя.👍🏼 Підписуйтесь на цей акаунт і пийте льодовикову воду на здоров'я.💃🏼", - поділилася порадою Волочкова. Фолловери не пройшли повз: "Боже....докотилася,вже воду рекламує! Що там далі? Може туалетний папір,прокладки і презервативи?", "Вода теж ексклюзивна? За мільйон?", "Абсолютно безформне плаття 😱 Ну зший ти одне по фігурі , що ж ти так ганьбишся ... Морщить , настовбурчується ... Сокирою розкроювання робила, сліпа В'єтнамка ?", "Піпець,позорище,від шпагату до бутелей з водою.....😱😱мабуть , зовсім тяжко "балерині" 😭".

Популярні новини зараз

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.