Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася черговою рекламою, знявшись в ролику страхової компанії. Так, артистка не забула згадати про свій перловий Mercedes-Maybach і грубо заговорила по-балериньї.

View this post on Instagram

Уже несколько лет я езжу на моем любимом подаренном мне жемчужном майбахе.. Всегда страхованием занимался мой директор.. А теперь я сама смогла продлить страховку КАСКО через мобильное приложение «Согласие страхование» @sk_soglasie 👍🏼 Это так удобно! 🌺 Мы сняли небольшой ролик, чтобы было нагляднее.😊 Страхование - это просто! Я доверяю мой майбах только им. Пара кликов и вы защищены. Просто «СОГЛАСИЕ»!👍🏼 И никакого гранд батман😉 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Вже кілька років я їжджу на моєму улюбленому подарованому мені перловому майбаху.. Завжди страхуванням займався мій директор.. А тепер я сама змогла продовжити страховку КАСКО через мобільний додаток «Согласие страхування» @sk_soglasie 👍🏼 Це так зручно! 🌺 Ми зняли невеликий ролик, щоб було наочніше.😊 Страхування - це просто! Я довіряю мій майбах тільки їм. Пара кліків і ви захищені. Просто «Согласие»!👍🏼 І ніякого гранд батман😉", - порадила всім Волочкова. Фолловери залишилися в шоці: "Треба так опустити себе і справу всього свого життя...", "Фуета якась", "Як дочка портової повії))))) культура? ні, не чула )))@volochkova_art", "А пристойно стільки років їздити на одній і тій же машині.? Кажуть,що багаті часто міняють", "Чайковський закурив і нервово скаче по гілках хвої", "Взагалі походу відмотала строк в балеті! Тяжко було відчувається...", "красиві Зйомки, а Анастас знову, як хабалка.".

Популярні новини зараз

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання знаменитість обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.