Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила зізнатися, що її серце зайняте вже цілих 720 годин. Так, артистка виставила знімок з величезним букетом троянд і як би ненароком прорекламувала квітковий магазин.

View this post on Instagram

А у меня сегодня пусть маленький, но очень романтический праздник..🙏🏻🌺❤️ За 30 дней было пережито столько эмоций, полноты чувств, радости, любви, урагана во вспыльчивости и страсти🙈, нежности, внимания, теплоты и многих таких эмоций, которые многие и за жизнь не испытывают.. И ведь это 720 часов этого фейерверка чувств!❤️ Спасибо, М! за эти эмоции.🙏🏻 Ирозы эти... Из моего любимого салона «Бал цветов»!в нашем поселке...🌺Сберегу! Как и чувства.🙏🏻 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"А у мене сьогодні нехай маленьке, але дуже романтичне свято..🙏🏻🌺❤️ За 30 днів було пережито стільки емоцій, повноти почуттів, радості, любові, урагану запальності і пристрасті🙈, ніжності, уваги, теплоти і багатьох таких емоцій, які багато хто і за життя не відчувають.. І адже це 720 годин цього феєрверку почуттів!❤️ Спасибі, М! за ці емоції.🙏🏻 Ірози ці... З мого улюбленого салону «Бал квітів»!в нашому селищі...🌺Збережу! Як і почуття.🙏🏻", - заінтригувала фанатів Волочкова. Фолловери не змогли пройти повз: "а що означає "урагану у запальності і пристрасті"? ))", "ак кострубато інтригу створила, ну до сміху!!!Тридцять днів, М, ну дитячий садок Настя)))", "З правою бровою щось пішло не так", "Знову накидалась(((", "Ні один чоловік у цій країні не сказав ні слова про роман з нею . Вони взагалі по ходу - тільки в голові у Насті 😂☝️Придумані ! Альо , Наськіни кавалери - хоч один , якщо ви існуєте , відгукніться !!! 🤣👍".

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.