Відомий в Україні 31-річний бізнесмен з Грузії Іраклі Макацарія, який був героєм шостого сезону проекту "Холостяк" і шукав в нашій країні наречену, активно веде Instagram і часто тішить шанувальників новими фото. Цього разу власник продакшн-компанії Mag Entertainment похвалився фанатам, що отримав нагороду від популярного глянцю на церемонії Elle Style Awards.

Як виявилося, грузин Іраклі став найстильнішим чоловіком України. Знімок з церемонії нагородження Макацарія опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі. На вечірку учасник українського шоу "Танці з зірками" прийшов у чорному елегантному вбранні, яке складається з костюма-трійки і водолазки. В руці він тримає келих шампанського.

View this post on Instagram

Войти в десятку самых стильных мужчин Украины - это круто, спасибо ELLE MAN! Я очень люблю стильно одеваться, но в приоритете у меня все равно прежде всего стоит комфорт. 💁🏻‍♂️ Ведь в первую очередь тебе должно быть удобно! Я очень надеюсь, что каждый найдёт себе свой стиль и ту нишу, в которой будет хорошо :) Спасибо за то, что отдали ваш голос за меня! 🙏🏻 Ещё один голос, в котором я нуждаюсь больше всего, это голос на проекте «Танці з зірками»! Каждое СМС важно для нас - с цифрами 01 на номер 7914 ❤️ #танціззірками #ираклимакацария #maqatsa #elle_ukraine #elle #ellemanawards @ostriv.ua @kapustinsergey3343

A post shared by Irakli Makatsaria (@maqatsa) on

"Увійти в десятку найстильніших чоловіків України – це круто, дякую ELLE MAN! Я дуже люблю стильно одягатися, але в пріоритеті у мене все одно насамперед стоїть комфорт. Адже в першу чергу тобі повинно бути зручно! Я дуже сподіваюся, що кожен знайде собі свій стиль і ту нішу, в якій буде добре. Спасибі за те, що віддали свій голос за мене! Ще один голос, якого я потребую більше всього, це голос на проекті «Танці з зірками»! Кожне СМС важливе для нас - з цифрами 01 на номер 7914", - підписав фотографії Іраклі Макацарія.

Зазначимо, що редакція Elle-Україна вручила щорічну премію Elle Style Awards у четвер, 8 листопада. 14 найстильніших і успішних українців обрали шляхом онлайн-голосування читачі видання. Серед тріумфаторів виявилися представники моди і шоу-бізу, а також світські герої: Світлана Бевза, Сергій Бабкін, Тетяна Богдан, Анастасія Масюткіна, Аніта Луценко, Руслан Багінський і Марина Полканова.

View this post on Instagram

Профессионализм каждого танцора выражается не только в умении потрясающе и четко двигаться, но и в умении станцевать при любых обстоятельствах. Знаете, как перед соревнованием теряется костюм? Или опаздывает самолет, а начало через несколько часов? Или в определенный момент меняют партнера 🤔😁 Всегда сложно менять что-либо, к чему уже очень привык. Сегодня на паркете мы поменяем уже привычный ход проекта и вы увидите что-то новое 😁 Всем интересно, получится ли! А я могу сказать одно - у всех все получится, если подходить к делу сулыбкой и стараниями. Уверен, что Яна @zlayazaya_official покажет всем сегодня мастер-класс с партнером «Мистер Х» 🤩и мы с «Миссис Х» готовим для вас яркое шоу 😍 В следующем эфире все вернутся к своим парам, но сегодня будет жарко 😉😊 Не пропустите - в 21:00 на канале 1+1 проект “Танці з зірками”. Мы танцуем только для вас! #танціззірками #ираклимакацария #maqatsa @tanci1plus1

A post shared by Irakli Makatsaria (@maqatsa) on

Нагадаємо, Іраклі Макацарія вперше розповів про роман з Мішель Андраде.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що шостим українським "Холостяком" став грузин.

Також портал "Знай.uа писав, що Іраклі Макацарія показав свою гнучкість.