Яке майбутнє чекає на Україну, та скільки ще чекати процвітання після довгих 27 років Незалежності? На ці питання під час конференції спробував знайти відповіді фронтмен гурту "Океан Ельзи", громадський діяч та спікер Святослав Вакарчук.

На його думку, серед наших земляків чимало тих, хто здатен змінити ситуацію на краще, але вони повинні використовувати необхідний для цього потенціал:

"Щоб стати справжнім лідером, людині потрібно три речі, які будуть відрізняти від інших людей – величезна працездатність; вміння брати на себе ризики і відповідальність за прийняті рішення; залізна витримка, тобто вміння не звертати увагу на зовнішній шум, який супроводжує на шляху до мети", - зазначив музикант.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще

Вакарчук вважає, що жити краще ми станемо тільки тоді, коли "дадуть дорогу" молодим і перспективним, зокрема підприємцям, котрі розвиваючи власний бізнес законно принесуть чималі прибутки в бюджет.

"В Україні є одна категорія людей, які точно претендують на створення цієї громадської захисту. Для цієї категорії людей такі зміни є життєво необхідними, і якщо вони не наступлять, то амбіції цієї категорії людей залишаться незадоволеними, а цілі – не досягнуто. Ця категорія людей – молоді бізнесмени, які ставлять перед собою великі цілі і кожен день думають над тим, як стати успішніше", - додав артист.

"У мене до вас єдине прохання: не мовчіть! Зміни починаються з кожного з нас. Разом ми цю країну змінимо. Поодинці – немає. Поодинці ми максимум зможемо домовитися про власний комфорт. Невже для людини, яка прагне до успіху, може бути щось приємніше, ніж усвідомлення, що він – частина великого успіху – успіху країни?", - впевнений Вакарчук.

Дивіться: Святослав Вакарчук про своє президентство

Нагадаємо, Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком.Як повідомляв "Знай.ua", Вакарчук звернувся до тих, хто п'ять років обіцяє "жити по-новому". Також "Знай.ua" писав, Вакарчук поділився тривожним прогнозом із земляками.