Відома українська зірка балету Сергій Полунін подякував президенту РФ Володимиру Путіну, випливає з його Instagram

Дякую Володимиру і всім людям, хто обрав добро. Моя вам повага. Не легко бути сильним і рухатися до світла. Любов-це світло і воно саме велике

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

У серпні цього року український артист балету Сергій Полунін виступав перед Путіним в окупованому Севастополі на музичному фестивалі "Опера". Не пройшло і півроку, як український балерун знову затанцював перед своїм кумиром.

Нагадаємо, Закоханий у Путіна український балерун знову затанцював перед своїм кумиром

Сергій Полунін написав "проникливий" пост на своїй офіційній Instagram-сторінці, в якому він підтримав президента країни-агресора Володимира Путіна.

20 листопада на сторінці Полуніна з’явився есе, присвячене його дню народження. В замітці мовиться, що всі привітання артист переадресовує президенту Росії Володимиру Путіну, "оскільки в деяких частинах світу ЗМІ ставляться до нього несправедливо".

"Ніхто не заслуговує того, щоб до нього ставилися погано і несправедливо. Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло, і бачу зараз. Володимира я завжди буду захищати своєю енергією і любов’ю…" йдеться в повідомленні на сторінці Полуніна в Instagram.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" "Я бачив у ньому світло": українці "розіп'яли" відомого артиста за любов до Путіна, запам'ятає надовго

Популярний український танцюрист Сергій Полунін, який також позиціонує себе як актора, днями шокував своїх шанувальників і суспільство постом в Instagram.

Так, Полунін нібито зізнався, що завжди "любив" російського президента Володимира Путіна і готовий його захищати. І ще танцюрист закликав всіх "любити один одного".

View this post on Instagram

Thank you for the Birthday Wishes :) I want to use this day and all your good wishes and send them to Vladimir. in my opinion in some parts of the world he has been treated unfairly with media and that is not right! it hurts me as I have been there and I know how it feels. No body deserves to be treated bad or unfair. When I was A kid growing up I have seen light in him and still now, I see light when I see him. Vladimir will be always protected by my energy and Love. Let’s treat everyone with Love that’s how you change this world for the better. . Спасибо за поздравления с днём рождения :) Я хочу воспользоваться этим днём и направить все ваши добрые пожелания Владимиру. По моему мнению, в некоторых частях мира СМИ относится к нему несправедливо, а это не правильно. Мне больно от этого, так как я был раньше в таком же положении и знаю на себе это ощущение. Никто не заслуживает того, чтобы с ним обращались плохо или несправедливо. Когда я был ребёнком, я видел в нем свет и вижу сейчас. Владимира я буду всегда защищать своей энергией и любовью. Давайте относиться с любовью друг к другу! Только так мы Изменим этот мир к лучшему!

A post shared by Sergei Polunin (@sergeipolunin) on

Також "Знай.ua" писав про те, що Божевілля або атака хакерів: український артист вирішив, що Путін потребує його захисту

Український танцівник Сергій Полунін написав у своєму Instagram хвалебну оду Путіну і розмістив на своїй сторінці фото російського президента.

У день свого 29-річчя, 20 листопада, Полунін вирішив всі побажання та поздоровлення переадресувати на Володимира Путіна.